Agata
Manosa

SHARE WEEK 2015.

2015-03-21 - Agata Herbut

Czym jest Share Week?
To akcja wymyślona przez Andrzeja z jestKultura w ramach której blogerzy polecają innych blogerów.
„…to mój pomysł polecania sobie nawzajem autorów przez autorów. W ten sposób otwieramy się nawzajem jako piszący i nagrywający koledzy oraz koleżanki, a także pokazujemy naszym Czytelnikom, kogo cenimy lub kim się inspirujemy.”
W tym roku przyłączam się również i ja z moimi trzema typami, tadam!lempapilo


czyli Marta, którą mam przyjemność znać osobiście. Jak się zaczęło? Znalazłam jej bloga w sieci i od razu napisałam czy zgodzi się wystąpić jako modelka w AMNMAG – zgodziła się (mogłyście ją podziwiać na listopadowej okładce, o tutaj), a ja od chwili w której poznałam jej bloga wyczekuję nowych postów i nowych prac. Jest genialna, kreatywna i robi świetne makijaże.

Gdzie ją znajdziecie? lempapilo.comformat 1×1


znalazłam na Instagramie i baaardzo polubiłam. Blog modowy prowadzony przez nietuzinkową dziewczynę, jest zupełnie inny niż wszystkie.
Piękne, klimatyczne zdjęcia i sto procent luzu – uwierzcie są jeszcze takie strony! Podoba mi się właściwie na każdej płaszczyźnie więc podobnie jak w przypadku lempapilo – czekam na posty z utęsknieniem.

Gdzie ją znajdziecie? format1x1.plwaniliowa chmurka


ona mówi, że sezonowo, naturalnie i z pasją więc ja jej wierzę. To mistrzostwo świata, idźcie, gotujcie, jedzcie i cieszcie się małymi rzeczami. Zdjęcia podobnie jak u poprzedniczek piękne (hej, w moim rankingu są same dziewczyny!).


Gdzie ją znajdziecie? waniliowachmurka.blogspot.com
Teraz Wy! Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze ulubione blogi!