Agata
Manosa

Chanel Collection Mediterranee. Makijaż Lato 2015.

2015-05-05 - Agata Herbut


W tym roku lato marki Chanel kusi nas głębokim fioletem, nasyconymi czerwieniami i pomarańczami, ciemnym lazurem oraz czekoladowym złotem. Kolory wspaniale oddają moje wyobrażenie o urlopie i gorących wieczorach w krajach śródziemnomorskich, a w szczególności właśnie kojarzę z nimi czekoladowe złoto na powiekach oraz wibrującą pomarańczę na ustach. Całość powinna zostać zwieńczona zapachem Chance, który potrafi przenieść do krainy szczęścia, a wakacje przecież właśnie tym są, prawda? W tym roku planujemy polecieć do Grecji zatem ja ze swoim urlopem doskonale wpasuję się w opcję Collection Mediterranee.

Gwiazdą kolekcji tego lata są według mnie cienie w sztyfcie Stylo Eyeshadow. Aplikuje się je niezwykle przyjemnie ponieważ ich formuła powoduje uczucie chłodzenia oraz świeżości. Boska pigmentacja dzięki, której jesteś w stanie za jednym pociągnięciem sztyftu stworzyć ciekawy makijaż. Pamiętaj jednak, że w związku z faktem iż jest to formuła chłodząca aplikacja na linii wodnej nie jest wskazana.
Spośród pięciu nowych odcieni, u mnie możesz zobaczyć lawendowy fiolet Campanule i ciepły brąz Caroube.
Poniżej możesz obejrzeć swatche produktów: Levres Scintillanes Rose Paradis, Rouge Coco Shine Insoumise, Lumiere D’Ete oraz
Stylo Eyeshadow: złocisty brąz Caroube, fiolet Campanule.Puder brązujący Lumiere D’Ete to muśnięcie słońca, delikatne i subtelne. Zwraca na siebie uwagę najbardziej, w końcu jest kameliową gwiazdką kolekcji, ale ja oddaję ten tytuł cieniom – według mnie to one są zdecydowanie warte Twojej uwagi!
Lumiere D’Ete z pewnością sprawdzi się u kobiet z jasną karnacją (na zdjęciach możecie zobaczyć go na moich kościach policzkowych), zachwycone będą także kolekcjonerki – kamelia jest przepiękna.Chanel Le Vernis w odcieniach: maku (Coquelicot), głębokiej lawendy (Lavanda) oraz turkusu (Mediterranee) to propozycja dla kobiet lubiących konkretne kolory – ja czuję się właśnie w takich dokosnale dlatego też cieszę się, że w tym roku lato nie serwuje żadnych pasteli. Poszczególne lakiery pokazywałam na Instagramie, tutaj oraz tutaj możesz zobaczyć zdjęcia (pamiętaj, że jest to jedna warstwa lakieru!)


Pierwsze dwa zdjęcia to makijaż w słońcu, poniżej w świetle naturalnym. Na fotografiach największą uwagę przyciągają moim zdaniem usta – kolor Levres Scintillanes Rose Paradis jest bajeczny i wygląda naprawdę pięknie, prawda? Mam nadzieję, że efekt jaki można uzyskać Lumiere D’Ete również będzie dla Ciebie widoczny. Na powiekach mam cień Stylo Eyeshadow w odcieniu Caroube.


Który produkt z Collection Mediterranee skaradł Twoje serce?