Agata
Manosa

Makijaż: Biały eye – liner.

2015-06-25 - Agata Herbut

Wyjaśnijmy to sobie na początku – nie każdej z nas będzie pasował. Mam nawet spore wątpliwości w przypadku mojego typu urody – patrzysz na zdjęcie i pierwsze, co widać to białe kreski. Może wyglądają nawet trochę jak korektor z czasów szkolnych? Nie zmienia to jednak faktu, że podoba mi się! Wyglądam zupełnie inaczej z takim makijażem, prawda?

Bardzo chciałam spróbować białego eye – linera i sprawdzić jak będę się w nim czuła i czy będzie gościł na moich powiekach. Będzie czasami, ale tylko czasami. Uważam, że jest świetny i bardzo podoba mi się opcja takiego makijażu, ale chyba dużo bardziej na modelkach niż na mnie samej.Jeszcze jedno – biały eye – liner jest dość trudny w aplikacji, ja nałożyłam trzy warstwy, a i tak linia jest momentami niejednolita. Spływa odrobinę na rzęsy więc zalecane jest albo oczyszczenie ich po aplikacji albo przykrycie tuszem. U mnie jak widzicie na zdjęciu widać jedną białą kropkę na rzęsach, a zobaczyłam ją dopiero na zdjęciach – więc wybaczcie, ale została z nami.Oprócz białego eye – linera (Courrèges & Estée Lauder, Ultra White Eyeliner) mam na sobie:


Smashbox, podkład Studio Skin, odcień 1.1 (tutaj jego mała recenzja)


MAC, rozświetlacz Mineralize Skinfinish Soft & Gentle


Estee Lauder, Pure Color Envy Shine, 320 Surreal Sun
Ok, im dłużej patrzę na te zdjęcia tym bardziej podoba mi się ten makijaż i biały eye – liner, a co Ty o nim myślisz? Jesteś na Tak czy Nie?