Agata
Manosa

Geeks | Natalia.

2015-07-14 - Agata Herbut

Jestem:

Nieskończonym zbiorem marzeń, potrzeb, pomysłów, wizji i przeciwności. Zagubiona, zawsze z masą pytań w głowie. Gdy znajduję na nie odpowiedzi działam, realizuję, kreuję. Zawsze w ruchu, zmienna i kontrastowa.Robię:

Wszystko co sprawia mi przyjemność. Szczęście jest u mnie na pierwszym miejscu, realizuję każdy pomysł, który mnie zbliża do radości. Robię dużo dla innych. Fotografuję ludzi, projektuję dla nich ubrania, opiekuję się nimi, szkolę, a prywatnie gotuję, oglądam filmy i podróżuję. Żyję w przekonaniu, że jedno życie to za mało, dlatego wyciskam z tego co mam jak najwięcej.

Inspiruje się:


Absolutnie wszystkim. Chłonę obrazy, muzykę, ludzi, akcenty, światła, zapachy, tekstury. Jestem głodna doznań, podróże zapewniają mi odpowiednią dawkę nowości i adrenaliny. Po każdej z nich wracam odmieniona, z weną, zainspirowana.


Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?


Intuicja i logika to nasi najwięksi sprzymierzeńcy w kierowaniu życiem. Najważniejsze to słuchać serca, nie innych ludzi. Wierzyć w siebie, ale nie ślepo. Wiedzieć kiedy skoczyć a kiedy powiedzieć ‚nie, dziękuję, nie dam rady’. Nie kopiować, być oryginalnym i mieć pomysł, który sam się broni. Zdusić lenistwo i brak cierpliwości ciężką pracą. Reszta to pikuś.Natalię znajdziesz:


na jej blogu: lostintranslation.pl oraz tumblerze


w jej butiku: charlotterouge.pl ul. Bema 65, Warszawa


na jej Instagramie oraz na Facebooku