Agata
Manosa

5 powodów dla których czytam blogi urodowe.

2015-08-20 - Agata Herbut
Rozwijam się.


Gdyby nie blogi prawdopodobnie nigdy nie zapisałabym się do szkoły wizażu. Myślę, że zabrakłoby mi odwagi, przez wiele lat mimo iż kochałam kosmetyki nie znalazłam w sobie tyle silnej woli, aby chociaż znaleźć szkołę albo zgłębić ten temat. Zaczęłam zaglądać na blogi, poznawać autorki, obserwować progres ich umiejętności i sama zapragnęłam „coś zrobić”. I tak jest w dalszym ciągu – widzę co robią dziewczyny (i chłopaki także), jak wielu nowych rzeczy próbują, uczą się, dzięki czemu sama nie chcę stać w miejscu.Poznaję nowych ludzi.To zdecydowanie jedna z najfajniejszych opcji jaką daje prowadzenie bloga oraz czytanie innych. Przez pięć lat poznałam dziesiątki świetnych ludzi z którymi staram się utrzymywać kontakt. Są też osoby, których nigdy nie widziałam, ale uwielbiam wiedzieć co mają do powiedzenia, co się u nich dzieje i co planują. Znajduję blogi, których od razu staję się psychofanką i wyczekuję każdego nowego posta – uwielbiam oglądać dziewczyny z charakterem.

Robię to, co lubię.


Uwielbiam kosmetyki, uwielbiam makijaże, uwielbiam blogi – to jest idealna opcja na spędzanie wolnych wieczorów, gdy dzieci pójdą już spać, a Tomasz oddali się cichym krokiem w stronę Playstation.
Czytam blogi urodowe bo lubię.
To dla mnie przyjemność, relaks oraz hobby. Ogromnie cieszę się, że zaistniały tak licznie w polskiej blogosferze!


Wiem wszystko o kosmetykach.


A nawet chyba więcej niż chciałabym. Generalnie jednak wiem dużo o tym co kocham. Interesuję się tym zatem często dzięki blogom mam większą wiedzę niż niejedna osoba zawodowo zajmująca się urodą czy makijażem. Nie wspominając już o nowościach kosmetycznych bo w tej kwestii dzięki blogom jesteśmy właściwie zawsze pierwsze, powiadome z prędkością światła. I tutaj dojdziemy do różnicy pomiędzy gazetami, które stają się coraz mniej poczytne, a blogami, które Czytelniczek/ów mają coraz więcej – dlaczego? Z prostej przyczyny: blogi dają Ci możliwość przeczytania recenzji, pozyskania wiedzy, informacji, poznania opinii. W gazecie czy na portalach jesteś częstowana na ogół opcją kopiuj/wklej z dossier prasowego, a konkretnej opinii na temat produktu raczej nie poznasz.
(Nie zarzucaj mi, że są blogi, które piszą nieuczciwie lub testują szesnaście kremów w ciągu miesiąca – sama dobrze wiesz, której opinii możesz zaufać i uwierzyć. Sytuacja w której blogerka testuje jednocześnie specyfiki do skóry suchej przy okazji badając działanie kremu do tłustej – hej! sama dobrze wiesz co masz myśleć!).Inspiruję się.

I to jak! Blogi to absolutna kopalnia inspiracji – począwszy od wszystkiego i kończąc na wszystkim. Zdecydowanie blogerki są w tym najlepsze i wyjątkowe! Mam swoje ulubione dziewczyny, które prowadzą swoje strony w taki sposób, że po niemal każdym poście mam ochotę COŚ ZROBIĆ! Najczęściej sama nie wiem dokładnie co, ale jak już się dowiem to będzie to wielkie wow!
Blogerki są mega kreatywne i z ich kreatywności każda z nas może wyciągnąć fajne rzeczy. Naprawdę!
A Ty? Dlaczego czytasz blogi urodowe? Jestem bardzo ciekawa więc nie każ się prosić tylko napisz!foto: istock