Agata
Manosa

Kosmetyczni ulubieńcy lata 2015.

2015-08-27 - Agata Herbut

Znalazło się kilka produktów, dzięki którym moja skóra nawet podczas upałów czuła się bardzo dobrze. Co prawda przez tydzień, dwa nakładanie na siebie czegokolwiek było niezbyt dobrym pomysłem i graniczyło z cudem – przy 35 stopniach aplikacja serum i kremu okazywała się zadaniem nie do wykonania.
Chanel, Le Weekend de Chanel – Emulsja pielęgnacyjna na weekend. Emulsja zwiększa odnowę skóry poprzez głębokie jej złuszczenie oraz zwiększa rozświetlenie cery. Należy stosować ją podczas weekendu rano i wieczorem zamiast innych kosmetyków pielęgnacyjnych.
Działa jak łagodna kuracja oczyszczająca, przygotowując skórę do wyzwań nadchodzącego tygodnia. Woda z Róży Majowej koi i zmiękcza skórę. Ultra – delikatny kompleks z kwasem glikolowym eliminuje martwe komórki, oczyszcza i wyrównuje skórę, jednocześnie zapewniając idealne nawilżenie (ze względu na zawartość kwasu glikolowego producent zaleca stosowanie filtra ochronnego). Bardzo polubiłam i mam wrażenie, że doskonale sprawdza się w roli zarówno dziennej jak i wieczornej pielęgnacji.