Agata
Manosa

Beauty Monday: Złoto.

2015-10-05 - Agata Herbut

Na bogato! Bardzo lubię mokry efekt w makijażu – niezależnie czy akcentowane są policzki, powieki czy usta. Jakiś czas temu pokazywałam bezbarwną wersję Dewy Look (Beauty Monday: Dewy Look), dzisiaj postawiłam na złoto, dużo złota, baaaardzo dużo!

Są dwie wersje ust: pierwsza z nich z zaznaczoną górną wargą na złoto – raczej nie na co dzień i nie do pracy, ale wygląda fajnie.
Druga – naturalny, lekko różowy błyszczyk, który jedynie podkreśla kolor ust i współgra z całością. W każdej opcji oczy pełnią główną rolę i moim zdaniem potraktowanie ust pomadką na przykład w odcieniach czerwieni to byłoby już za dużo.
Pierwszy raz od dość dawna postawiłam także na dość spory efekt matu na twarzy, użyłam killera krycia czyli Dermablend od Vichy (kolor 15), u mnie wystarczy odrobina, aby uzyskać kryjący i długotrwały efekt. Policzki tradycyjnie zestawem do konturowania Anastasii Beverly Hills, sięgam po niego bardzo chętnie.

Mam na sobie:


Twarz: Vichy, Dermablend 15, Anastasia Beverly Hills, Contour Kit.

Oczy: MUFE, Aqua Cream Eyeshadow 12, Too Faced Chocolate Bar, Semi Sweet, Clinique Skinny Stick, Brown.
Smashbox, Brow Tech Matte Pencil, Brunette, Provoke, czarny eyeliner.Usta: MUFE, Aqua Cream Eyeshadow 12 lub Dior Addict, Lip Maximizer 001.
Kupujesz mnie w wersji na bogato?