Agata
Manosa

Geeks | Kasia

2015-10-14 - Agata Herbut

Jestem:


zastanawiałam się chyba milion razy, co mam napisać, bo polonistki jest we mnie najmniej.
Jestem kobietą o wielu twarzach – mam wrażenia, ze zbudowana jestem z przeciwieństw: szaleństwa- lubię kiedy adrenalina krąży w moich żyłach, a z drugiej strony lubię wszystko poukładane i zaplanowane.
Jestem marzycielką i realistką, jestem szalona i ułożona, jestem nauczycielką i uczennicą… jednym słowem JA!
Lubię robić mnóstwo rzeczy, a szczególnie uszczęśliwiać innych! Pani Brew.

Robię:

Lubię robić mnóstwo rzeczy. Pamiętam jak dorastając znajomi mieli tzw. plan na siebie. Wiedzieli kim zostaną i czym będą się zajmować w dorosłym życiu. A ja lubiłam robić tu i teraz. Szukałam, sprawdzałam, odnajdowałam się zawsze, bo jak coś robiłam to z pasją! I tak odnalazłam się w Benefit Cosmetics. Tu mogę się ciągle sprawdzać. Stylizacja brwi, którą m.in. się zajmuję sprawia mi mnóstwo radości. Kocham moje Klientki a szczególnie chwile, kiedy widzę uśmiech na ich twarzach po przejrzeniu się w lustrze! Facebook jest częstym źródłem wyrażania wdzięczności i w ten sposób wytwarza się we mnie pewnego rodzaju spełnienie. Wynagrodzenie w formie pieniężnej nie daje mi aż tyle satysfakcji co szczere „dziękuję, You make my day!”. Uśmiech na mojej twarzy pojawiał się również, gdy widząc zapełniony kalendarz proponowałam Klientce skorzystanie z usług moich koleżanek (które również są super ekspertkami), a one mówiły „dobrze, dobrze, ja poczekam, może coś się zwolni”.
Do każdej Klientki podchodzę personalnie. Każda jest wyjątkowa na swój niepowtarzalny sposób i od każdej się czegoś uczę. W każdej widzę piękno! Naprawdę! U jednej są to zmysłowe oczy, u innej piękne kości policzkowe czy też usta albo piękna linia żuchwy. Każda z nas jest jedna na milion i takie są też nasze brwi! Brwi zmieniają wygląd całej twarzy. Całe mnóstwo kobiet, mężczyzn również jest źle postrzeganych poprzez brwi. Wiele z Was może mi zarzucić nadinterpretacje. Możecie mi wierzyć bądź nie, ale stylizacja brwi zmieniła niejedno życie! Czasami poprzez brwi postrzegamy ludzi jako smutnych, złych, niezadowolonych bądź nawet wrednych. Uwielbiam obserwować te metamorfozy brwi!
Obecnie mam trochę mniej czasu dla moich Klientek, ponieważ jestem szkoleniowcem marki Benefit Cosmetics, ale dzięki temu odkrywam i szkolę nowe talenty, które zajmują się brwiami w całej Polsce! Dzielę się moim wieloletnim doświadczeniem i pomysłami oraz oczywiście miłością do ludzi i stylizacji brwi.
Inspiruje się:


Otaczającym mnie światem! Mam głowę pełną pomysłów, które same mnie często zaskakują. Np. mój Ukochany ogląda debatę polityczną, a ja myślę o tym jaki wpływ ma wygląd brwi Pani poseł na jej odbiór przez widzów. Niesamowite jak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że oceniamy ludzi zupełnie niechcący. Nie zauważamy tych brwi, jednakże one wpływają na całokształt.
Podziwiam Elizabeth Taylor, Ninę Andrycz, Marylin Monroe, Jackie Kennedy za ich styl, siłę i osobowość. Zadziwiające, że wszystkie miały idealne brwi! Czy dzięki nim wyglądały piękniej? Oceńcie same i pamiętajcie, że każda z nas jest inna, każda z nas jest piękna!
Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?


Myślę, że najważniejsza jest samoakceptacja. To dzięki niej zyskujemy pewność siebie i wiarę w „przenoszenie gór”.