Agata
Manosa

Sesja zdjęciowa: Jagoda.

2015-10-13 - Agata Herbut

Od razu przyznaję się, że to jedna z moich ulubionych sesji – z fajnymi ludźmi (jeśli chodzi o Jagodę to mogłabym być jej mamą) i w przepięknym miejscu! Miejsce w którym robiliśmy zdjęcia jest ekstremalnie nietuzinkowe i magiczne, a nawet trochę niepokojące – nagle w środku lasu pojawia się polana połamanych drzew i pięknych, bujnych traw – masz wrażenie, że coś tutaj nie pasuje. W chwili, gdy zobaczyłam te puchate bomby moją pierwszą myślą było, aby położyć się w nich w pozycji embrionalnej i pospać parę godzin.

Makijaż u Jagody to dość duży minimalizm – cera dostała ode mnie odrobinę wyrównania oraz rozświetlenia (High Beam oraz paleta Anastasii Beverly Hills), na powiekach delikatnie osadziłam brązy z mojej Macowej paletki, a na ustach pojawił się raz błyszczyk powiększający usta Smashbox, raz mój tajemny tint do ust, który kocham miłością bezgraniczną, a także czerwień.
Brwi ułożyłam, dodałam im objętości i wyczesałam.

Nie jestem obiektywna, ja jestem zakochana w tych zdjęciach – bardzo, ale to bardzo mi się podobają. Wszystko – miejsce, Jagoda, ludzie z którymi miałam możliwość je robić. Więcej takich przygód poproszę!Modelka: Jagoda/Avant Models

Makijaż + Włosy: Agata Herbut
Foto: Helka Ludkiewicz (Fb)

Asysta/Edycja: Łukasz Matusik