Agata
Manosa

Tom Ford Noir Pour Femme.

2015-10-15 - Agata HerbutCzarny flakon musi nieść ze sobą coś dusznego i ciężkiego, prawda? Czarny flakon ma to do siebie, że w perfumeriach sięga się po niego z pewną dozą niepewności. Byłam pewna, że Tom Ford odsłoni światu właśnie takie Noir Pour Femme – mgliste, ciężkie i gęste.

Kulfi, jaśmin, waniliia, pistacja, imbir, bergamotka, mandarynka, różą, kwiat pomarańczy, mastyks, drewno sandałowe, akord ambrowy – piekielnie smaczne, aromatyczne połączenie nut powoduje, że Noir Pour Femme stają się kompozycją niemal spożywczą!
Uwielbiam słodycze i tuczę się nimi nieprzerwanie od dwudziestu dziewięciu lat (zgadza się mam już 31, ale wierzę, że przez pierwsze dwa lata mojego życia Mama trzymała mi dietę) i przestać nie zamierzam, a raczej nie potrafię. Tom Ford złożył na moje dłonie cudowny prezent – perfumy, które na moim ciele są głównie wanilią, pomarańczą oraz pistacją. Oczywiście, że odnajdę w nim dużo, dużo więcej, ale dla kogoś uzależnionego od słodyczy to właśnie te nuty będą grały pierwsze skrzypce.

Nie mogło stać się inaczej – uwielbiam je i uwielbiam moment w którym ktoś zaczepia mnie i pyta czym tak pięknie pachnę.

Noir Pour Femme

gładkie, miękkie i kremowe. Są ciepłe, puszyste i otulające – zdecydowanie stworzone dla Polek, które przez 10 z 12 miesięcy w ciągu roku muszą zmagać się z pogodą preferującą swetry i szale.
Są wyśmienite, genialnie owijają się wokół skóry i pozostawiają na niej około ośmiogodzinne wspomnienie. „Zmysłowe serce zapachu pulsuje śmiałym bukietem nut kwiatowych roztaczających wokół siebie libertyńską, prowokacyjną wręcz aurę przywodzącą na myśl zaprojektowaną przez Toma Forda suknię odsłaniającą fragment gibkiego, kobiecego ciała. Seksowny efekt kompozycja zawdzięcza absolutowi róży, jaśminowi i kwiatowi pomarańczy. Szlachetne nuty kwiatowe wzbogaca indyjski aromat kulfi, inspirowany starożytną miksturą przygotowywaną w XVI w. na dworach hinduskich maharadżów.”
Uwielbiam czuć na swoim niestety nieco mniej gibkim niż to wykreowane w myślach Toma Forda ciele mieszankę kwiatu pomarańczy, odrobiny mleka i pistacji.Jestem fanką. Oddaną i wierną.Marka Tom Ford Beauty dostępna jest wyłącznie w wybranych Perfumeriach Douglas i stronie internetowej perfumerii. Tom Ford Noir Pour Femme są prezentowane odpowiednio w pojemnościach 30 ml/50 ml/100 ml i cenach 269 zł/399 zł/549 zł.