Agata
Manosa

Full Lash Volume Mascara, Shiseido.

2015-11-13 - Agata HerbutCzego wymagasz od tuszu do rzęs? Moja lista jest całkiem krótka i mało awangardowa. Otóż mój ukochany tusz powinien być po pierwsze czarny, po drugie nie może sklejać rzęs, fajnie by było gdyby je wydłużał odrobinę. To tak na co dzień, od święta mogę nałożyć nawet trzy warstwy i stworzyć look określany jako dramatyczny.

Mascara, którą widzisz na zdjęciach to Full Lash Volume Mascara marki Shiseido. Cóż jest w niej szczególnego? Przede wszystkim to, że przy jednej warstwie otrzymujesz ładnie rozdzielone i podkreślone rzęsy. Podkreślone. Oznacza to nie mniej, nie więcej, ale to, że Twoje rzęsy wyglądają naturalnie – nie są wydłużone o dwieście procent, nie przybrały w szerokości, nie podkręciły się czternaście milionów stopni. Rzęsy są przyciemnione, rozczesane i wyglądają po prostu ładnie. I uwaga – znaleźć na rynku mascarę, która nie tworzy przerysowanego efektu wbrew pozorom jest trudno! Mascara nie obciąża rzęs więc jeśli lubisz ten dramatyczny efekt na co dzień, bez problemu uzyskasz go dokładając kolejną warstwę.

Szczoteczka delikatnie podkręca i rozkłada na włoskach odpowiednią ilość tuszu. Jest jeszcze jedna ważna wiadomość – Full Lash Volume Mascara możesz zmyć wodą, i to naprawdę działa! Nie musisz przy tym obawiać się, że zanim zmyjesz ją z rzęs większość wypadnie – ona jest naprawdę delikatna i fajnie się z nią współpracuje. Jeśli chodzi o mnie – używam tuszy tylko, gdy mam jakieś spotkanie/wyjście/chcę poczuć się lepiej – na co dzień daruję sobie mimo, że wiem iż formuły, które są dostępne na rynku nie niszczą włosków. Natomiast Shiseido ostatnio używam jak na mnie bardzo często, mogłaś zobaczyć ją np.w moich Beauty Monday: Rób na przekór, Fioletnie, Żuk lub na zdjęciach poniżej – to wszystko chyba właśnie dzięki naturalnemu efektowi jaki pozostawia.


Mascara na stronie Sephory kosztuje 125 zł i jest dostępna w jedynym właściwym kolorze czyli czarnym – aktualnie trwają Dni VIP więc można zdobyć ją o dwadzieścia procent taniej (kod: XMS15GE, ważny do 25.11.2015 r – co byśmy zrobiły bez koleżanek blogerek, które informują nas o takich kodach!?).Próbka PR.