Agata
Manosa

Sesja: Orina Krajewska.

2015-11-22 - Agata Herbut

Dzisiaj chciałam pokazać Ci efekty sesji przy której miałam okazję współpracować – w roli głównej przepiękna Orina, która ma to szczęście, że posiada tak nietuzinkową i wyjątkową urodę. Do sesji udało nam się zaangażować sporo osób czego efektem jest trochę magii i trochę vintage.

Wszystkie ubrania pochodzą od Asi z Miód Malina Vintage Store, o włosy zadbał Konrad z Konrad Kłos Hair Emergency, o paznokcie dziewczyny z Salonu Wisła. Miejsce w którym robiliśmy zdjęcia to salon Konrada, mieści się na Racławickiej 99 i jest przepiękną miejscówką!modelka: Orina Krajewska

zdjęcia: Helka Ludkiewicz

asysta/edycja: Łukasz Matusik

makijaż: Agata Herbut

włosy: Konrad Kłos Hair Emergency

paznokcie: Salon Wisła

stylizacje: Joanna Osyda/ Miód Malina Vintage Store
Wykorzystując okazję bardzo chciałabym Cię odesłać do Fundacji Małgosi Braunek, której współzałożycielką jest Orina – jej córka. Fundacja „Bądź” wyraża i reprezentuje społeczną potrzebę głębokiej reformy medycyny onkologicznej w Polsce, promuje i wspiera zintegrowane podejście zarówno do zdrowia, jak i do choroby, zainspirowane filozofią życia Małgosi Braunek i jej osobistym doświadczeniem choroby nowotworowej. Jeśli masz chwilę – zajrzyj.Moje poprzednie sesje zdjęciowe możesz obejrzeć tutaj.