Agata
Manosa

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge.

2016-01-19 - Agata HerbutCzerwony. Słodki. Seksowny. Niewątpliwie najlepsza odsłona Modern Muse! Ma być obliczem nowoczesnej kobiecości – nieco prowokacyjny, elegancki. Powstał z myślą o seksownej i pewnej siebie kobiecie, która kocha czerwień – barwę, która wyraża jej styl, nastawienie i niekwestionowaną charyzmę. Bardzo sceptycznie ostatnio podchodzę do słodkich zapachów, mam przesyt i niełatwo dam się przekonać i zaczarować tym bardziej, że zarówno pierwsza, klasyczna odsłona Modern Muse jak i druga nie przypadły mi do gustu.

Orientalny, kwiatowo-owocowy, seksowny kontrast aromatu róż doprawionego szczyptą dojrzałych owoców z jedwabiście kremowym akordem. Innowacyjna struktura “dwoistego wrażenia” przemawia do kobiet poprzez dwa kontrastujące ze sobą elementy: dojrzały akord różany to oblicze zapachu wyrażające niekwestionowaną odwagę kobiety Le Rouge oraz jej ulubionego koloru – czerwieni. Owocowa soczystość pączków czarnej porzeczki oraz jeżyny, w kontraście z rześkim różowym pieprzem i szafranem, łączy się z kwiatową intensywnością bułgarskiej róży i świeżością płatków róży stulistnej.
Mamy tutaj jeszcze
akord kremowy, który jest odurzającym połączeniem wytrawnej wanilii madagaskarskiej z piżmem ambrowym, wzbogacone akcentem wetywerii i paczuli, któremu świeżości dodaje bujny, kobiecy aromat kwiatu magnolii i jaśminu. Całość jest bardzo apetyczna, ta słodkość o której pisałam jest zaakcentowana gdzieś w oddali, nie odnajdziesz niczego, co mogłoby powodować duszność czy przytłoczenie – mam wrażenie, że zapach jest pięknie wyważony.


W ostatnich tygodniach używałam bardzo chętnie, fantastycznie otulał w zimową aurę, a jego trwałość niejednokrotnie mnie zadziwiała.
Jestem nawet zdania, że sporej części kobiet Modern Muse Le Rouge bardzo przypadłyby do gustu i w tym wypadku nie jest to nic złego – na każdej z nas będzie inaczej się układać.

Kampania Modern Muse Le Rouge miała udowodnić, że czerwień to nie tylko kolor, ale stan umysłu. I to właśnie zrobiła. Gdybym nie miała swojego flakonu, mogłabym dostać z okazji Walentynek, jest w nim coś przyciągającego, coś do czego chce się powracać i mieć przy sobie.Nuty zapachowe:

nuty głowy: czerwona porzeczka, malina, różowy pieprz, szafran

nuty serca: róża bułgarska, róża majowa, jaśmin, płatki magnolii

nuty bazy: paczula, wetyweria, madagaskarska wanilia, ambretteOpisywany produkt został udostępniony przez firmę Estee Lauder.