Agata
Manosa

Apotcare Optilash. Serum przyspieszające wzrost rzęs, efekt po 21 dniach.

2016-02-25 - Agata Herbut
Optilash to intensywne serum przyspieszające wzrost rzęs, drugie używane przeze mnie w ogóle. Z pewną dozą podejrzliwości oraz z przymrużeniem oka podchodzę do takich wynalazków. Szczerze? Długie rzęsy są bardzo fajne, ale bardziej od tego interesuje mnie milion rzeczy. Niemniej jednak postanowiłam spróbować, w końcu nie będę w tyle za tysiącami kobiet, które kochają Revitalash. i tutaj muszę dodać, że nigdy go nie używałam i nie będę – pomimo cudownych efektów, nie jestem w stanie wprowadzać niepewnych pewnych substancji do swojego ciała.
Z Optilash jest trochę inaczej, jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży i karmiących (to ja!).Optilash to wysoce efektywne serum, stworzone, aby szybko poprawić długość, gęstość i kondycję rzęs.
Rezultaty widoczne są po 28 dniach: rzęsy rosną dłuższe, pełniejsze i mocniejsze, a
opakowanie wystarcza na 3 miesiące kuracji.
Producent gwarantuje 100% bezpieczeństwo, formuła produktu jest wolna od prostaglandyn i ich pochodnych. Ponadto produkt jest
bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących,
osób w trakcie chemioterapii
oraz odpowiedni dla osób noszących okulary lub soczewki kontaktowe.

Nie zauważyłam niczego niepokojącego podczas używania: pieczenia, swędzenia czy opuchnięć.


Sam proces aplikacji jest bardzo prosty i wygodny: należy wstrząsnąć mocno opakowaniem, nakładać dwa razy dziennie (rano i wieczorem) na skórę wzdłuż linii nasady rzęs na czystą skórę. Poczekać, aż preparat całkowicie wyschnie przed aplikacją kosmetyków kolorowych.
To, co najważniejsze czyli efekty – producent wspomina o mocniejszych rzęsach, ale nie obiecuje 100% wydłużenia lub nie rozdrabniajmy się, 1000 % objętości.
Zdjęcia po lewej stronie (czyli numer 1 oraz 3) to zdjęcia moich rzęs przed kuracją, zdjęcia po prawej natomiast (numer 2 oraz 4) zrobiłam 21 dnia kuracji.
Widzisz różnicę? Ja widzę i myślę, że jest dość duża biorąc pod uwagę krótki okres używania. Rzęsy na zdjęciach po prawej stronie są dłuższe, mocniejsze – wyczuwałam to dotykając włosków. Konkluzja? Jeśli zależy Ci na odżywieniu rzęs, a nie masz ochoty na produkty zawierające prostaglandyny i ich pochodne, możesz zwrócić uwagę na Optilash (dostępny na wyłączność w Sephorze).
Opisywany produkt został udostępnione przez markę Apotcare.