Agata
Manosa

OPI Wiosna/Lato 2016. Kolekcja New Orleans oraz Infinite Shine.

2016-02-21 - Agata HerbutNowy Orlean – przepiękne i inspirujące miasto,

charakteryzujące się energicznym stylem życia mieszkańców,

w którym dźwięki muzyki jazzowej przeplatają się z aromatem

wyśmienitej kawy.

Nowy Orlean – jedno z najbardziej kolorowych miejsc na

świecie stał się inspiracją dla OPI do stworzenia pięknej

kolekcji lakierów na sezon wiosna / lato 2016.
Jasnoróżowy Let Me Bayou a Drink, wibrujący fiolet
Spare Me a French Quarter?, trawiasty
I’m Sooo Swamped oraz niebieski
Rich Girls &PoBoys. Wiosna, prawdziwa wiosna!Na wiosnę OPI roszerza również paletę lakierów z serii Infinity Shine. Czym jest Infinite Shine? To lakier do paznokci o trwałości i mocy żelu kolorowego. OPI na swojej stronie internetowej pisze o wyjątkowym, trójwymiarowym połysk bez zarysowań trwającym do 10 dni lub do momentu usunięcia lakieru. Ma być łatwy w aplikacji, a bazę lakier oraz top stosujemy bez użycia lampy i specjalistycznych przyspieszaczy schnięcia. Co więcej? Jest prosty w usuwaniu, wystarczy niskoacetonowy zmywacz do paznokci i wacik – bez namaczania, zawiera głęboki pigment, dzięki któremu kolor jest niewiarygodnie nasycony, mocny i kremowy oraz to co najważniejsze – trwałość do dziesięciu dni.


Wiosenna kolekcja Infinity Shine to między innymi: oliwkowy Olive For Green, zgaszony koral
In Familiar Terra- Tory, różany Rose Against Time oraz bardzo basicowy Half Past Nude.

Wszystkie kolory są totalnie radosne i pobudzające, te które wybrałam będą ze mną całą wiosnę i prawdopodobnie lato, chociaż oliwkowy Olive For Green mam wrażenie, że genialnie będzie wyglądał również jesienią. Jeśli chodzi o trwałość – u mnie zależy to w głównej mierze od stanu paznokci – jeśli są w dobrej kondycji, lakiery potrafią wytrzymać tydzień. Natomiast jeśli mają gorszy czas i rozdwajają się – istnieje nawet opcja jednego dnia. W jakim celu o tym piszę? Ponieważ moim zdaniem nie powinno się brać pod uwagę ile konkretny lakier wytrzymuje na płytce u koleżanki – każda z nas ma inną zatem emalie będą się różnie zachowywać.


Podobają mi się wszystkie bez wyjątku, a w związku z tym, że zrobiłam pauzę od hybrydy – wpadajcie na Instagram lub mój Fb – będę na bierząco pokazywała wszystkie kolory!
Opisywane produkty zostały udostępnione przez markę OPI.