Agata
Manosa

Geeks | Ania i Ula.

2016-03-18 - Agata HerbutJesteśmy:

siostrami, rzemieślniczkami, założycielkami i właścicielkami Ministerstwa Dobrego Mydła, miłośniczkami spokoju i dobrego jedzenia.

Robimy:

dobre mydło i kosmetyki naturalne i dużo hałasu. Anka robi też straszny bałagan, a Ula strukturę żeby nie pochłonął nas chaos;)

Inspirujemy się:

wszystkim. Kolorami, smakami i zapachami które nas otaczają. Wzorkiem z płaszcza dziewczyny jadącej tramwajem, zapachem Odry o piątej rano, muzyką, tym co w internecie.

Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?

? Zastanowić się czy w jej ramach możesz dać światu coś czego świat potrzebuje. Czy jesteś w stanie zaoferować coś w pewnym sensie nowego, potrzebnego. Coś, co poprawi albo uprzyjemni życie innym. Jeśli tak- zaryzykować. Potem już tylko latami ciężko pracować nie zrażając się brakiem czasu, pieniędzy i sił;)Anię i Ulę znajdziecie:

– na Facebooku


– na stronie Ministerstwa Dobrego Mydła o tutaj, polecam szczególnie dział Ministerstwo. Od siebie chciałam tylko napomknąć, że Ula jest rocznik 94. Dziewięć cztery. Muszę to podkreślić: 94. Ania jest 86, bliżej jej do mnie więc nie ma się co ekscytować wiekiem 🙂

– na Instagramie.