Agata
Manosa

Sephora Trend Report wiosna 2016.

2016-03-10 - Agata Herbut

Święto makijażu w warszawskiej Sephorze odbywało się w miniony weekend, podczas 3 dni Klientki korzystały z bezpłatnych spotkań z ekspertami marek

Burberry, Dior, Estee Lauder, Givenchy, Smashbox i Sephora. Na dziewczyny xzekali również styliści fryzur

Bumble and Bumble, którzy serwowali looki prosto z międzynarodowych pokazów, ciesząca się

ogromną popularnością strefa malowania paznokci w modnych w tym sezonie odcieniach Nude

oraz ekspresowy zabieg relaksacyjny z ekspertem Origins.


Pokaz trendów w wiosennych makijażach to punkt na który czekałam przede wszystkim,
na pierwszy ogień Sephora i

look w trendzie Nude: pełen blasku Nude Glowy,

elegancki Nude Glamour oraz modelujący twarz Nude

Bronze. Tajniki każdej odsłony wiosennego Nude

zaprezentował jeden z gości specjalnych tegorocznego

Trend Report – Hector Espinal – makijażysta Sephora.


Pięknie rozświetlone policzki i taki trochę niedbały, beach look – bardzo mi się podoba i bardzo widzę w nim siebie, w tym roku tak się składa, że właściwie każdy makijaż z prezentowanych chętnie zobaczyłabym na sobie aczkolwiek prym wiedzie Sephora, Burberry oraz strobing według Smashbox.

Pierwsze dwa zdjęcia poniżej to makijaż prezentowany przez Smashbox – wyżej wspomniany strobing czyli rozświetlenie skóry w połączeniu z soczystym różem na ustach oraz wytuszowanymi rzęsami. Prosto, minimalistycznie i pięknie. Bardzo na tak!
Obok Smashboxa możesz zerknąć na Givenchy i nieco ostry, rockowy styl – gładkie włosy, mocne usta, piękne brwi i lekko przydmione powieki.Burberry i fokus na totalnie hipnotyzujące usta – ciemne, przyciągające spojrzenie i naprawdę tworzące z delikatnym makijażem piękną całość. Jest w tym looku coś zbuntowanego, grungowego, coś co mnie pociąga.
Klasyczny look według Estee Lauder pasujący właściwie do każdej okazji, brakuje mi w nim czegoś konkretnego, zdecydowanego. Całość jest jednak na tyle dopracowana, że wygląda ładnie.

Ostatnia prezentacja to dziewczyna marki Dior, której makijaż jest inspirowany zapachem Poison Girl. Delikatne usta, zmysłowe oczy, lekko rozmyte i pociągające. Nie ma tutaj nic zbyt odkrywczego natomiast make up na pewno przyciąga wzrok i przynajmniej ja mam ochotę na dłużej się przy nim zatrzymać.Który z makijaży najbardziej Ci się spodobał? W którym najchętniej sama byś się zobaczyła?