Agata
Manosa

Kiehl’s Nightly Refining Micro-Peel Concentrate.

2016-06-21 - Agata Herbut

Istnieje kilka marek, którym ufam, Kiehl’s jest jedną z nich i mimo tego, że jest częścią wielkiej korporacji mam co do niej dobre przeczucia. Bardzo ucieszyłam się, gdy ponad rok temu pojawiła się na stałe w Polsce, zarówno w wersji stacjonarnej (aktualnie w kraju mamy dwa salony marki: w warszawskiej Arkadii oraz w Galerii Mokotów)
jak i online. Podobają mi się składy, filozofia, proste opakowania, możliwość zrobienia konsultacji w salonie – to wszystko działa na korzyść Kiehl’s, jest jedną z nielicznych marek, które oferują fachową poradę.

Produkt, który dzisiaj chciałam Ci pokazać to Nightly Refining Micro-Peel Concentrate czyli złuszczający koncentrat na noc z ekstraktem z łupin komosy ryżowej – od niedawna dostępny w sprzedaży, ja dostałam go jakiś czas temu do przetestowania.


Delikatny dla skóry, złuszczający koncentrat na noc z ekstraktem z łupin komosy ryżowej, którego zadaniem jest
odnowa komórek skóry dla uzyskania zdrowego, rozświetlonego wyglądu oraz wygładzenia powierzchni skóry.
Kiehl’s udowodnił klinicznie działanie wspomagające odnowę komórek skóry, a w efekcie rozświetlenie, wygładzenie i nawilżenie.
Produkt był przetestowany dermatologicznie, został poddany testom konsumenckim –
okazał się odpowiedni do stosowania na noc nawet przy wrażliwej skórze.
Jego formuła wzbogacona została ekstraktem pozyskiwanym z łupin komosy ryżowej, który pomaga aktywizować proces odnowy komórkowej zachodzący w ciągu nocy, aby niwelować ziemisty wygląd cery.

Przede wszystkim – przyjemność użytkowania, działanie oraz wydajność – te trzy punkty powodują, że o Nightly Refining Micro-Peel Concentrate chce się opowiadać! Niepozorna buteleczka z pipetą kryje w sobie specyfik dzięki któremu nasza skóra z czasem staje się gładsza i zyskuje jednolity koloryt, staje się rozświetlona i zdrowa.
Jak stosować? Raz dziennie, na noc, na oczyszczoną skórę, rozprowadź kilka kropel (u mnie są to trzy, max cztery), a następnie
użyj kremu nawilżającego. Pierwsze efekty widoczne są po mniej więcej tygodniu – możesz spodziewać się lepiej nawilżonej, bardziej gładkiej i zdrowo wyglądającej cery każdego ranka.
Poranny widok jest naprawdę przyjemny ponieważ doskonale zdajesz sobie sprawę, że gdy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, jesteś szczęśliwsza i uśmiechnięta. To nie jest tak, że dzięki temu koncentratowi poczujesz się dwadzieścia lat młodsza oraz zapomnisz o swoich zmarszczkach. Produkt pomoże Ci oczyścić, a następnie uzyskać zdrowszy wygląd – stosuje się go raz dziennie, ale musisz pamiętać o kremie na noc oraz o porannej pielęgnacji, takie połączenie pozwoli Ci poczuć się zadbaną, a Twoja skóra doceni to.
Wspominałam o wydajności – jest naprawdę imponująca, podobnie zresztą jak w przypadku innych ser marki. Jestem na tak z prostej przyczyny – jestem zafiksowana (nie wierzę, że użyłam tego słowa) w temacie pielęgnacji więc warto wypróbować.

Produkt przedstawiony w recenzji został dostarczony przez markę Kiehl’s.