Agata
Manosa

Smashbox Be Legendary Lipstick.

2016-06-10 - Agata HerbutJak bardzo lubisz pomadki do ust? Jak bardzo lubisz pomadki, które są świetnie napigmentowane i bardzo trwałe? Znalezienie idealnej szminki w gąszczu produktów, które oferują nam producenci jest dość trudne i myślę, że gdyby nie to, że mam możliwość próbować różnych formuł, wykończeń, marek miałabym spory kłopot. Smashbox Cosmetics to marka, która oferuje produkty pro każdej kobiecie – nie muszę się wysilać, aby napisać coś więcej. Mam kilka swoich ulubionych kosmetyków Smashboxa i czasami wydaje mi się, że najbardziej lubię te, które są najmniej popularne. Chyba powinnam kiedyś napisać posta o ulubieńcach, jak myślisz? Albo nie powinnam bo wtedy zdradzę swoje top secret?:)


Be Legendary Lisptick bo to o nich dzisiaj opowiem to długotrwałe szminki do ust, które stanowią niezbędne uzupełnienie wyjątkowego, indywidualnego wizerunku. Już jedno pociągnięcie legendarnej szminki sprawia, iż usta zyskują niezapomniany wygląd dzięki intensywnemu kolorowi, który nie wymaga poświęceń pod względem komfortu użytkowania. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać delikatny efekt dziennego makijażu czy też bardziej intensywnego, ponętnego makijażu wieczornego, wybierzesz tu doskonały odcień ponieważ w ofercie znajduję się naprawdę, naprawdę dużo kolorów.

U mnie możesz obejrzeć trzy odcienie, zdjęcia starałam się zrobić w różnym świetle tak, abyś mogła zobaczyć rzeczywisty kolor – najlepiej jednak w miarę możliwości zerknąć na kolory w perfumerii ponieważ wargi są różnie napigmentowane.


na pierwszy ogień: Matte Femme Fatale


Matte Violet Riot


i najdelikatniejsza, Famous na koniec:

Gdybym miała wybrać jedną z tych trzech, nie wybrałabym. Każda ma w sobie coś fajnego – Matte Femme Fatale
oraz Matte Violet Riot są odważne, piękne, nasycone, Famous jest lekka i delikatna, pasuje właściwie do każdego makijażu. Ich trwałość jest naprawdę dobra i na ustach pozostają przez nawet kilka godzin (o ile nie jesz zbyt dużo, a ja na przykład jem!), zjadają się całkiem ładnie – delikatnie bledną na ustach. W związku z tym, że są to maty – możesz przed aplikacją (nie za każdym razem!) zrobić lekki peeling ust.
Która najbardziej? Która najmniej?