Agata
Manosa

Estée Lauder Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules.

2016-07-26 - Agata Herbut

AKTUALIZACJA: Recenzja: Estée Lauder serum Advanced Night Repair.

Rzadko możesz u mnie przeczytać o produktach, które dopiero zaczynam stosować, dlaczego? Staram się być ostrożna z wyrażaniem pierwszych opinii, nie chwalić czegoś, co po chwili może okazać się totalną pomyłką. Jest to także powód dla którego recenzje pielęgnacji pojawiają się u mnie raz na jakiś czas, z szacunku do Ciebie, z szacunku dla mojej skóry.
Dzisiaj chciałabym pokazać produkt, który dopiero zagościł u mnie, ale wierzę, że jest innowacyjny i jest w stanie zrobić dużo dobrego. Od razu wspomnę, że post nie jest sponsorowany, zaznaczam to ponieważ zdaję sobie sprawę, że dla części z Was może być to istotne.
Produkt, który moim zdaniem warto poznać to Advanced Night Repair
Intensive Recovery Ampoules
czyli najmłodsze dziecko linii ANR, ampułki regenerujące spod szyldu Estée Lauder.
Linia ANR od lat jest obecna na naszym rynku i zapewne doskonale znana miłośniczkom urody. Doskonale pamiętam, że gdy zaczynałam swoją przygodę z blogowaniem, serum na noc ANR było na mojej liście zakupowej do „poznania natychmiast”. Od tamtego czasu dużo się zmieniło, ja poznałam bardzo dobrze serum (i polubiłam!), linia poszerzyła się o nowe produkty, a tego lata marka lansuje Advanced Night Repair
Intensive Recovery Ampoules.
Co wyróżnia ampułki? Na przykład fakt iż formuła regeneracyjna jest w 100% aktywna i aplikowana w precyzyjnie dobranej dawce oferującej natychmiastową ulgę zmęczonej w wyniku narażenia na stres środowiskowy skórze. Zawierają mikrodawki regeneracji i nową technologię ChronoluxAI Technology o podwójnym działaniu, która pomaga skórze w walce na wszystkich etapach podrażnienia, które może wywołać pojawienie się przedwczesnych oznak starzenia. Poza tym wspomagają synchronizację naturalnego rytmu nocnej odnowy skóry i zwiększają jej odporność na niekorzystny wpływ stresorów środowiskowych. Wyspecjalizowana formuła o natychmiastowym działaniu przeciw podrażnieniom wspiera naturalny mechanizm autoregeneracji podrażnionej i zaczerwienionej skóry. Efekt? Skóra odzyskuje swój zdrowy, promienny i młodzieńczy wygląd.
„Intensywne oddziaływanie stresorów środowiskowych w ciągu dnia, włącznie z niewyspaniem, zwiększonym stopniem zanieczyszczenia środowiska, podróżami i zmieniającymi się w poszczególnych porach roku warunkami pogodowymi mogą okresowo zakłócać naturalną zdolność skóry do regeneracji. Badacze z laboratoriów Estée Lauder odkryli, że czynniki te mogą powodować podrażnienie i desynchronizować komórki skóry prowadząc w rezultacie do przyspieszonego pojawiania się oznak starzenia. W wyniku reakcji skóry na niekorzystny wpływ środowiska pojawia się podrażnienie wprawiające skórę w „stan krytyczny”. Ta autodestrukcyjna odpowiedź na zagrożenie zewnętrzne, obejmująca zaczerwienienie i przesuszenie, może się pogłębiać i prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry.”
Linia Advanced Night Repair jest jedną z tych, którym od wielu lat ufają kobiety na całym świecie. I coś musi w tym być skoro niezależnie od ilości nowych produktów na rynku serum jest wciąż bestsellerem. Nowe Ampułki są bardzo wygodne w użyciu, wystarczy odkręcić, nałożyć zawartość na palce i delikatnie wmasować w skórę opuszkami. Można je stosować jako kurację, na przykład przez dwa tygodnie aplikować ampułkę na noc, po nałożeniu serum regeneracyjnego, przed kremem do twarzy. Opakowanie zawiera 60 ampułek, co pozwoli na przeprowadzenie kilku kuracji w ciągu na przykład roku – kurację możesz przeprowadzić również na kilka dni przed okresem w którym wiesz, że będziesz narażona na stres. Taka opcja jest bardzo wygodna ponieważ możesz działać zapobiegawczo i dbać o swoją skórę w każdej sytuacji. Zawartość rybek bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy, w kilka chwil później skóra jest gotowa na przyjęcie kolejnego preparatu. Tak jak wspominałam w moim przypadku jeszcze za wcześnie na wydanie werdyktu ostatecznego odnośnie produktu, ale po kilku dniach nocnego stosowania widzę, że cera jest w zdecydowanie lepszej kondycji (będę używała ampułek raz na jakiś czas jako tygodniową kurację witaminową). Niebawem uzupełnię recenzję o więcej moich spostrzeżeń.Jestem bardzo ciekawa czy stosujesz tak rozbudowaną pielęgnację? Czy miałabyś ochotę włączyć ampułki do swojego rytuału pielęgnacyjnego?