Agata
Manosa

Kérastase, Elixir Ultime.

2016-07-31 - Agata HerbutO włosach piszę raz na jakiś czas, ale jak już napiszę to możesz być pewna, że jest to coś wartego uwagi. Dlaczego?
Ponieważ ocenia je osoba, która nie ma czasu na codzienne modelowanie fryzury, która szarpie przy rozczesywaniu oraz nie jest w stanie zmusić się do nakładania odżywek na całą noc lub… na dwadzieścia minut.
No więc są. Moje długie włosy. Nie traktuję ich z należytym szacunkiem, ostatnio potraktowałam nawet bardzo źle – sięgnęłam po drogeryjną farbę do włosów, która obiecała czekoladowy brąz (ten odcień od lat jest powodem do drwin, uskutecznia je Tomasz rzecz jasna. Twierdzi, że mój wymarzony kolor to czekoladowy brąz i nie ruszam się dalej, w żadną stronę. Pamiętasz moje pytania o zmianę koloru? Na tym właśnie się skończyło), a zaoferowała czarny.
Emo czarnych włosów nie miałam od lat, rozważałam nawet rozjaśnienie, ale lenistwo (czyli opcja spędzenia pięciu godzin w salonie) wygrało. W tej chwili są długie oraz uwaga! w całkiem niezłej kondycji.


Nie napiszę, że produkt o którym opowiem jest sekretem kondycji moich włosów, ale na pewno sprawia, że czują się i wyglądają lepiej.
Zużyłam już dwie butelki, ta jest trzecią. O kim mowa?
Bestseller, jeden z pierwszych olejków do włosów, uwielbiany przez dziewczyny i mający w sobie to coś. Czym jest to coś? Zapewne wyjątkową kombinacją składników, przez moje włosy przewinęło się dużo olejków, ale ten jest naprawdę dobry – widać zmianę, a to najważniejsze.
Nie widzę sensu wcieranie w siebie czegoś, co nie daje efektów. Przy okazji, na efekty nie mam ochoty czekać tygodniami, chciałabym widzieć szybką poprawę.


I tym oto sposobem chyba napisałam najdłuższy wstęp, przed Tobą Kérastase, Elixir Ultime: połączenie 4 cennych olejków, dla piękna Twoich włosów. Kilka kropli Elixir Ultime wystarczy, by włosy zyskały blask, jedwabistość i wygładzenie, olejek można stosować na różne sposoby, jest wszechstronny:


▪ Przed modelowaniem:

Nałożony na wilgotne włosy osuszone ręcznikiem. Elixir Ultime ułatwia rozczesywanie włosów oraz modelowanie.
Sposób użycia: dwukrotnie nacisnąć na pompkę. Nakładać olejek na całej długości włosów, aż po końce.


▪ Na wymodelowane włosy:

Elixir Ultime dodaje włosom spektakularnego blasku.
Sposób użycia: Nakładać olejek na długościach i końcach włosów.


▪ W codziennej pielęgnacji:

Każdego dnia Elixir Ultime chroni włosy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, odżywia i wygładza włókna, nadając im niewiarygodny blask.
Sposób użycia: 1-2 dozy nakładać na całej długości włosów, aż po końce.


Tak jak wspominałam, przetestowałam całkiem sporo produktów do włosów i uważam, że ten olejek zasługuje na uwagę. Jest kapitalnie wydajny – nawet przy stosowaniu po każdym myciu wystarczy na kilka miesięcy, to chyba całkiem dobry wynik? Dodatkowym atutem jest fakt, iż nie obciąża włosów. Oczywiście powinnyśmy aplikować go z rozsądkiem, ale jeśli tylko będziemy trzymały się tej kwestii – nasze włosy będą na pewno wdzięczne. Stosując go na mokro, pomaga rozczesać długie włosy i zapobiega plątaniu. Dla mnie – jeden z najlepszych.
Znasz Elixir Ultime? Miałaś okazję używać?