Agata
Manosa

Geeks | Magda.

2016-08-21 - Agata Herbut
Jestem


Sobą. Zawsze i w każdej sytuacji. Trudno mi zrozumieć ludzi, którzy mają dwa oblicza. Albo kilka. Ja zawsze jestem taka sama – w domu, w pracy, w rozmowie z dziennikarzem, w weekend z przyjaciółką. Jestem też zodiakalna rybą i w związku z tym mam w sobie wewnętrzną potrzebę płynięcia do przodu. Nie lubię stać w miejscu. Fizycznie i psychicznie jestem w drodze. Uwielbiam podróżować.Robię


To, co lubię. Pracuję z osobami, które szanuję. Reprezentuję marki, których filozofia mi odpowiada. Robię nałogowo zdjęcia – od czasów liceum, kiedy wywoływałam je w domowej ciemni w łazience, za drzwiami uszczelnionymi ręcznikiem, do dzisiaj – kiedy zdjęcia robię komórką na instagram (moje uzależnienie) i cyfrową lustrzanką na blog, który prowadzę z moim mężem (www.heisdapper.com). Robię też wywiady z designerami do Monitor Magazine. Sprawia mi to ogromną frajdę i wiele się dzięki temu uczę. Design kocham – podziwiam to, że ktoś potrafi zaprojektować ideę i dać jej fizyczną postać. Wszyscy, którzy tworzą namacalny rezultat swojej kreatywności, budzą u mnie szacunek.Inspiruję się


Pytanie, czym się nie inspiruję:) Inspiruję się podróżami, zdjęciami, sztuką. Przypadkowo zobaczonym zdjęciem, fragmentem przeczytanej książki, scena z filmu. Czytam namiętnie biografie, chodzę na wystawy, ciągle szukam nowego. Z lubością czytam zdania, albo teksty, które ładnie brzmią, są sprytnie napisane, zaskakują. Niedoścignionym wzorem jest dla mnie prasa brytyjska ze swoim giętkim językiem, wieloznacznym słownictwem i cudownym poczuciem humoru.
A najbardziej inspirują mnie ludzie – ich poglądy, przemyślenia, spostrzeżenia. Ładuję baterie mądrymi rozmowami. Doceniam ładnie konstruowane myśli. Zanurzam się w ciekawe opowieści. Mam nieustanny głód ciekawych ludzi.Co zrobić żeby pasja stała się życiem?


Słuchać siebie. Zaufać swojej intuicji. Iść za głosem serca. Przeczekać trudniejsze chwile. Nie iść na kompromisy. Zawsze myśleć do przodu, nie oglądać się za siebie. I uśmiechać się do siebie – wewnętrznie i do lustra. To naprawdę bardzo pomaga.
Magdę i jej pasje możesz śledzić na Instagramie @magdabulera, na stronie jej firmy
magdabulera.com. Możesz też zajrzeć na jej blog magdaabouttown.com. Mało? Jest jeszcze blog męża Magdy, na którym wciela się w rolę fotografki: heisdapper.com oraz Instagram (@heisdapper)
Bardzo dziękuję Qchni Artystycznej za pomoc w realizacji sesji!