Agata
Manosa

MUA: Andrzej Kawczyński.

2016-08-14 - Agata Herbut

Andrzej Kawczyński

National Face Designer Giorgio Armani


Największe wyzwanie w Twojej karierze?Myślę, że największym wyzwaniem był rok 2010 i moje pierwsze uczestnictwo za kulisami pokazu PRIVE Giorgio Armani/spring 2010 – dla mnie bardzo wielkie wyzwanie.
Niesamowity czas i duża nauka techniczna.Gdybyś nie była makijażystą?


Trudno powiedzieć co by było, to, że jestem makijażystą to przypadek!Jakie makijaże lubisz tworzyć najbardziej?


Moje ulubione makijaże to te, które uwydatniają atuty urody kobiecej: lekkie, zwiewne „dopasowane”, takie które nie są oczywiste.
Według mnie kobiecość to wielka tajemnica i obietnica odkrywania co chwilę nowych jej szczegółów, detali… to coś, czego nie można ująć w sztywnych ramach czy to makijażu (chodzi tu o techniczną stronę) czy trendów danego sezonu.
I to właśnie te wszystkie smaczki składają się na urodę kobiety. Ważna jest osobowość kobiety i umiejętne noszenie makijażu.Trzy ulubione produkty, bez których nie wyobrażasz sobie make’upu?

Dla mnie bardzo ważna jest cera – czyli podkład,
pomadka ponieważ usta to wizytówka kobiety (umiejętnie można użyć jej jako różu do policzków co wiąże się z mutifunkcyjnością produktów) oraz
maskara bo jak wiadomo – to w oczach kobiety tkwi jej siła.


I to jest także odpowiedź na pytanie Trzy produkty, które bezapelacyjnie powinny znaleźć się w kobiecej torebce?
Musisz zdradzić mi jakieś makijażowe triki, chociaż jeden!

Moje triki pewnie nie są moimi, ale są bardzo przydatne.

Po poerwsze, bardzo lubię dodać do pokładu olejku pielęgnacyjnego, który doda świetlistości i świeżości skórze – efekt jest naprawdę przepiękny!

Po drugie natomiast,
jeśli przesadzimy z pudrem sypkim i uzyskaliśmy/uzyskałyśmy efekt „pluszowego misia” zawsze możemy uratować makijaż kroplą toniku roztartego w dłoniach i delikatne wklepać go w skórę – efekt świetlistej cery gotowy!

Wszystkie makijaże, które możesz zobaczyć na zdjęciach wykonał Andrzej, aby być na bieżąco z jego projektami zajrzyj na Instagram.