Agata
Manosa

Essence 03 Shape & Shadows. Paleta do brwi i powiek.

2016-09-30 - Agata HerbutStosunkowo niedawno dowiedziałam się o tym, że brwi robią robotę. W młodości żyłam w nieświadomości i wyznawałam kult brwi nitek, na co mam dowody i mogę ich użyć jak tylko dotrę do Zamościa. Dzisiaj natomiast pokażę Ci paletę, która doskonale wpasuje się w Twoje potrzeby jeśli dopiero zaczynasz brwiową przygodę i/lub nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na pierwszy zestaw.


Essence Shape and Shadows to paleta, która zawiera pięć cieni oraz wosk plus wygodny pędzelek, maksymalna cena w jakiej powinna być sprzedawana to 24, 90 zł więc moim zdaniem warto skierować wzrok w jej stronę.
Dlaczego? Zawiera w sobie dwa cienie (lub trzy jeśli masz super jasne włoski), którymi możesz modelować łuk brwiowy. Tymi samymi kolorami możesz stworzyć makijaż oraz dodać dwa pozostałe odcienie – mieniące się brązową kawę z mlekiem oraz perłowy (do użycia pod łuk brwiowy). Paleta generalnie jest stworzona dla dziewczyn, które potrzebują naturalnego makijażu na co dzień, co nie oznacza oczywiście, że nie będziesz w stanie wyciągnąć z niej czegoś więcej. Moim zdaniem dzięki doborze kolorystyki kawowe smoky obroni się świetnie!

Używam jej od miesiąca, prawie codziennie i muszę przyznać, że ubytek jest naprawdę niewielki – do moich brwi najlepiej pasuje Audrey Highbrow oraz wosk. Ten duet pozwala uzyskać delikatne podkreślenie łuku oraz podrasowanie koloru włosków, chociaż jeśli masz taką potrzebę możesz wykonać mocniejszy make up. Sam wosk fajnie ujarzmi odrastające włoski, które na przykład zapuszczasz (jak u mnie na zdjęciu poniżej). Podkreślam, że ja stawiam na naturalny wygląd brwi i nie jestem przekonana do tych super wyrysowanych, ale tą paletą bez problemu uzyskasz taki efekt. Aplikator? Radzi sobie całkiem dobrze, bez większego problemu uda Ci się nadać im odpowiedni kształt.Podsumowując, jeśli szukasz palety, która pomoże Ci stworzyć zarówno makijaż powiek jak i brwi to Shape & Shadows może sprawdzić się całkiem dobrze. Trwałość cieni jest naprawdę porządna i bez problemu wytrzymają kilka godzin bez poprawek.Jakie są Twoje ulubione produkty do stylizacji brwi?