Agata
Manosa

Geeks | Aldona.

2016-09-21 - Agata Herbut

Jestem:

Choć czasem mi się wydaje, że zniknęłam. To zresztą bardzo fajny stan…
Nigdy nie umiem odpowiadać na pytania kim jestem. Bo to zależy od tego z kim przebywam. Każdy może mieć kompletnie inne zdanie na mój temat. Ale dla siebie samej, przede wszystkim, jestem obserwatorem miejsc, zdarzeń, ludzi i ich emocji.

Robię:

Wiele i wciąż wydaje mi się, że za mało. Pracuję z ludźmi i dla ludzi. Kosmetyki to nie tylko ładny zapach i efekt przeciwzmarszczkowy 🙂 Gdy sprzedaję krem nowo poznanej kobiecie to czasami ona opowiada o swojej skórze, ale tak naprawdę zdradza kawałek swojego życia. To fascynujące, że ktoś w 5 minut potrafi się otworzyć i przekazać nam cząstkę siebie.Te momenty kocham najbardziej. Krem jest tylko pretekstem do rozmowy.

Inspiruję się:

Moją wyobraźnię pobudzają zdjęcia ludzi, przechodniów z ulicy lub z jakichś konkretnych wydarzeń. Takich zdjęć jest teraz tak dużo w internecie, że można odlecieć w dowolne miejsce bez konieczności ruszania się z domu. Gdy patrzę na tych ludzi to ustalam swoją garderobę, zapachy, miejsca, które odwiedzę, nowe kosmetyki na najbliższe miesiące.
Nawet rasę psa wybrałam w ten sposób. Wszystko ze zdjęć. Jak najmniej opisów 🙂

Co robić, żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?

Przede wszystkim odkryć swoją pasję. Wiele osób nie ma pojęcia czym się pasjonuje. Dlatego nie wiedzą, że być może ich spełnione życie jest bliżej niż przypuszczają.
Dla mnie życie samo w sobie jest pasjonujące. Każdy dzień może przynieść zwrot akcji o 180 stopni. Trzeba tylko zechcieć zobaczyć okazje na swojej drodze.Aldona jest właścicielką marki kosmetyków organicznych Phenome. Jest mózgiem i sercem firmy. Kocha naturę w najróżniejszych jej postaciach, spontaniczne i odważne kobiety oraz piękne przedmioty. Aldona wymyśla nowe kosmetyki i zawsze jako pierwsza testuje je na sobie.