Agata
Manosa

OPI Washington DC. Kolekcja jesień/zima 2016.

2016-09-15 - Agata HerbutOd zawsze jesienne kolekcje lakierów do paznokci są moimi ulubionymi – brązy, ciemne zielenie, burgundy, czernie, granaty. Wszystko, co najlepsze! W jesiennej Washington DC stworzonej na sezon jesień/zima 2016 podobają mi się niemalże wszystkie kolory. Są głębokie, ciepłe, jesienne i pasują do… swetrów i szalików.
Pierwszym po który sięgnęłam był ciemny brąz Squeaker Of The House, pokazałam go na Instagramie i chwilę później dostałam wiele pytań „co to za lakier?”. Piękne, totalnie głębokie odcienie jak CIA = Color is Awesome, Suzi – The First Lady of Nails czy

We the Female uwierzcie mi, że są idealne na lekkie przejście z gorącego lata w mniej przyjazną jesień.

Nieprzypadkowo ambasadorką tej kolekcji stała się Kerry Washington, amerykańska aktorka, znana m.in. z ról w takich produkcjach jak: „Django”, „Ostatni Król Szkocji”, czy „Skandal”.

Tłem dla całej kolekcji stał się Waszyngton, stolica Stanów Zjednoczonych, miasto silne i tętniące życiem, na które skierowane będą wkrótce oczy całego świata, podczas zbliżających się właśnie wyborów prezydenckich w Ameryce. I to dokładnie odzwierciedlają odcienie lakierów – są mocne, tętniące życiem, a jednocześnie pasujące do każdej okazji (oprócz żółtego, wybaczcie, ale nie przekonam się nigdy do tego koloru na paznokciach).

Klasyczne odcienie: czerwienie, butelkowa zieleń, brązy i rudości, nawiązujące do gorących trendów modowych na nadchodzący sezon, zamknięte zostały w 12 buteleczkach OPI z kolekcji podstawowej i 3 z edycji limitowanej.


Z całej kolekcji najbardziej podobają mi się brązy, butelkowe zielenie, zgniłe zielenie i burgundy. Te kolory nierozerwalnie kojarzą mi się z jesienią i to tą najpiękniejszą – jeszcze ciepłą, słoneczną i o lekko dymnym zapachu. Na moich paznokciach (gdy są w dobrej formie i nie rozdwajają się) lakiery OPI wytrzymują mniej więcej tydzień w opcji z bazą oraz topem. Moim zdaniem to całkiem dobry wynik biorąc pod uwagę z czym do czynienia mają moje dłonie (ah te dzieci znowu i ich kaprysy!).Kilka pozycji podoba mi się do tego stopnia, że chętnie zrobię nimi opcję żelową (GelColor jest dostępna w ofercie OPI i w salonach partnerskich, z założenia wytrzymuje na paznokciach około 14 dni lub dłużej). Który odcień z jesiennej kolekcji podoba Ci się najbardziej?
Produkty pokazane w poście zostały dostarczone przez OPI do recenzji.