Agata
Manosa

Chanel Rouge Allure Ink 2016 Fall Collection.

2016-10-29 - Agata HerbutLucia Pica ponownie interpretuje czerwień, tym razem w postaci kolekcji Rouge Allure Ink. Po genialnej, jesiennej kolekcji makijażu Le Rouge Collection (Chanel x Lucia Pica. Makijaż Le Rouge Collection N°1 Jesień 2016.) marka prezentuje pomadki o intensywnych, śmiałych odcieniach czerwieni oraz matowym wykończeniu na ustach.Gęsta i lekka zarazem płynna formuła, którą nakładamy aplikatorem jak błyszczyk. Po chwili idealnie dopasowuje się do warg i wypełnia je matowym kolorem. Pełny mat możesz uzyskać po około dwóch, trzech minutach, ale naprawdę warto odczekać i cieszyć się trwałym makijażem.
Rouge Allure Ink na bazie olejów roślinnych i wosków zmiękcza i wygładza usta zatem nie musisz martwić się o ewentualne przesuszenia czy pierzchnięcie skóry warg. Pomadka zaaplikowana rano, przed pierwszą kawą, wytrzymuje jeszcze kilka filiżanek – nie pozostawia śladów i nie migruje. Bardzo ważny jest aplikator, dzięki niemu możesz dokonać szybko poprawki lub podrasować kolor, nie będziesz potrzebowała pędzelka. Generalnie do makijażu wystarczy jedna, cienka warstwa kosmetyku.Pięć odcieni, które możesz u mnie zobaczyć to:

140 Amoureux – w buteleczce wydaje się być pastelowym różem, ale na ustach możesz spodziewać się efektu nude


144 Vivant – czerwień z odrobiną zgaszonej pomarańczy


148 Libéré – czerwień, czerwień, czerwień!


152 Choquant – seksowna, głęboka czerwień


154 Expérimenté – najciemniejsza z całej piątki, z odrobiną bordo i brązu

Odcienie, których używam najczęściej to 140 Amoureux, świetnie sprawdzający się do codziennego makijażu oraz 152 Choquant czyli czerwień w najczystszej, najbardziej właściwej dla mnie postaci.
Pomadki są już dostępne w sprzedaży i są naprawdę wydajne i komfortowe w użytkowaniu. Wspominałam już, że wystarczy jedna cienka warstwa, aby stworzyć makijaż ust. Formuła Rouge Allure Ink powoduje iż połączenie pielęgnacji oraz koloru nabrało nowego wymiaru. Jeśli będziesz w perfumerii polecam wypróbować, szczególnie czerwienie ponieważ są naprawdę wyjątkowe, tak jak cała kolekcja stworzona przez Lucię Pica.Produkt został przekazany do recenzji przez markę Chanel.