Agata
Manosa

J’aime My…czyli Franck Provost wita się z Polską.

2016-11-29 - Agata Herbut

„Przez ostatnie 40 lat miałem przyjemność oferować wysokiej jakości usługi w moich salonach, indywidualnie dobierać fryzury i kolory włosów, przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie oraz dzielić się pasją, którą odczuwam wobec tej profesji”.
Franck Provost, mistrz fryzjerstwa, postanowił zaoferować sygnowane swoim nazwiskiem kosmetyki do pielęgnacji włosów. Motto najnowszej kolekcji brzmi: „Cała moja wiedza zamknięta w sercu produktów do pielęgnacji włosów”. Możemy się zatem spodziewać, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko!


Pod koniec października zostałam zaproszona na konferencję prasową na której mogłam zapoznać się z linią J’aime My… . Produkty inspirowane specjalistyczną wiedzą fryzjerską, kompozycja aktywnych składników starannie dobranych do określonego rodzaju włosów i dostępna w asortymencie pięciu
różnych wersji. J’aime My… to także profesjonalne szampony o kremowej konsystencji, które nie zawierają silikonu.

Gama J’aime My… tak jak wspominałam składa się z pięciu linii dostosowanych do potrzeb różnego rodzaju włosów, podczas konferencji Franck opisywał i prezentował wybrane produkty na modelkach.

Keratin Miracle – włosy delikatne i łamliwe (szampon, maska, intensywna maska wzmacniająca 10 w 1)Revelateur de Couleur – ochrona koloru, dla włosów farbowanych (szampon, maska, fluid termoaktywny do włosów suchych, olejek nawilżający)

Oleo Supreme – suche, a specjalnie dla nich kompozycja cennych olejków: makadamia, awokado i olejku z nasion grejpfruta, intensywnie odżywia włosy (szampon, maska, odżywka, krem cc)


Volume Creator – pobudza włosy cienkie, którym brakuje gęstości, dzięki oryginalnej formule zawierającej rozmaryn i szałwię, które stymulują wzrost włosów (szampon, odżywka bez spłukiwania)Blond Sublime – dla włosów blond lub siwych (szampon)

Co według Francka wyróżnia jego produkty od już znajdujących się na rynku? Składniki, cena (od 42,99 zł do 62, 99 zł) oraz dostępność. Za przystępną cenę masz otrzymać naprawdę dobre produkty, które znajdziesz w każdej drogerii Rossmann.
Rozpoczęłam już pierwsze testy i niebawem opowiem Ci więcej o produktach. Udało mi się również przeprowadzić mam nadzieję inspirujący wywiad z Franckiem, który opublikuję już niedługo. Będą także niespodzianki, wiadoma sprawa!
Znasz markę Franck Provost? Masz ochotę wypróbować produkty?