Agata
Manosa

Malowana Mama według Agata Ma Nosa x Ładnebebe.

2016-11-18 - Agata Herbut
Jesienny, chłodny poranek. Jadę na Mokotów – to tam mam spotkać się z Justyną, Ewą i Kasią. Pukam do drzwi, otwiera mi Justyna z turbanem na głowie, pomiędzy jej nogami biega mały piesek. Dookoła książki, w kącie nocnik, zabawki – znam ten obrazek doskonale. Poranek matki. Dzieci już są w przedszkolu, a ona ma kilka nanosekund, aby przygotować się na naszą wizytę.
Widzę jak jedną ręką czesze włosy, drugą zbiera zabawki z podłogi, jednocześnie przeciera okap kuchenny i szykuje mi kawę.
To też znam.Przychodzą dziewczyny. Wszystkie mamy, każda z jakąś przygodą do opowiedzenia. Plan jest następujący: Justyna potrzebuje szybkiego makijażu i kilku sztuczek – to wszystko dam jej ja. Ewa zrobi piękne zdjęcia, a Kasia zbierze całość i przekaże Czytelniczkom – mamom Ładne Bebe. Zaczynamy!Twarz Justyny obudziłam delikatnym masażem i kroplą płynu micelarnego. Czas na baze pod makijaż, zaaplikowałam rozświetlającą Becca, zawierającą trzy filtrujące, świetliste perły – dają efekt rozproszonego światła. Po chwili sięgnęłam po pędzel i kolistymi ruchami zaczęłam wyrównywać koloryt i ponownie rozswietlać, ale tym razem z użyciem podkładu Anabelle Minerals. Ten sam produkt użyłam również jako korektor pod oczy.

Na powieki powędrował mineralny cień do powiek, zaznaczyłam nim delikatnie całą powiekę oraz na mokro użyłam jako eyelinera. Lekko wytuszowałam rzęsy, ujarzmiłam brwi. Według mnie świeży wygląd dzięki makijażowi to w głównej mierze zasługa różu do policzków. Ten, którego użyłam (Becca) jest napigmentowany do granic możliwości! Uwierz mi, że rzadko spotyka się takie produkty!


Ostatnim elementem były usta, uznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie balsam pielęgnacyjny, który odżywi oraz nada lekkiego koloru i blasku – w roli mojej gwiazdy koloryzujący balsam Belle Époque od Lipstick Queen. To mój pierwszy raz z tą marką, ale dość udany!


To wszystko! Kilka produktów wystarczy, aby stworzyć makijaż w którym możesz czuć się dobrze i który podkreśli urodę, nie zakrywając jej.Więcej moich sztuczek na szybkie obudzenie skóry znajdziesz w artykule Kasi Mama malowana na ładnebebe.com
zdjęcia: Ewa Przedpełska/fafel.eu


W roli mamy modelki: Justyna/ 10minutspokojuBez pytania się nie obędzie! Jakie są Twoje sposoby na obudzenie skóry?