Agata
Manosa

Beauty Monday: Stockholm + Rome.

2016-12-26 - Agata Herbut

Umówmy się. Zdjęciami się nie popisałam, ale bądź wyrozumiała – Zoja mi pomagała. Rozjechała się trochę ostrość, ale musisz mi uwierzyć, że kolory, które wybrałam do tego makijażu są naprawdę fantastyczne!
Najważniejsze tutaj są cienie do powiek, dwa pojedyncze od NYX: maty w pięknych odcieniach burgundu oraz pomarańcza zmiksowana z brązem – robią największą robotę i są kapitalne. Do nich dołożyłam złoty cień z palety MJ, który okazuje się być odrobinę zielonkawym złotem, można taką sytuację przeżyć ponieważ dobrze się aplikuje i można dzięki niemu uzyskać fajny efekt.

W ramach polepszenia nastroju, na ostatnim zdjęciu polecam się jako
m i m o z a. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę widać jak fajne połączenie tych trzech kolorów się okazało, a jeśli lubisz takie klimaty to warto zajrzeć do NYX i sprawdzić czy są w ofercie – kosztują kilkanaście złotych, a niebawem pewnie ruszą sale. Do intensywnego makijażu oka wybrałam jedynie błyszczyk do ust oraz delikatny bronzer na policzki. Podkreśliłam rzęsy, podkreśliłam brwi. To wszystko.Mam na sobie:Twarz: La Mer, The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF 20, Urban Decay, bronzer do twarzy Beached Bronzer, Sunkissed.


Oczy: NYX, cienie do powiek Stockholm oraz Rome, złoty cień do powiek ze świątecznej palety Marc Jacobs, tusz do rzęs L’oreal Million Lashes,
kredka do brwi Tom Ford, Taupe.


Usta: balsam do ust Glamglow.Moje inne makijaże z projektu Beauty Monday? Wszystkie są tutaj!