Agata
Manosa

Pięć pytań: Franck Provost.

2016-12-22 - Agata Herbut

Franck, gdybyś nie był fryzjerem?

Byłbym fryzjerem. Kocham to, co robię i zawsze kochałem. Przez te wszystkie lata przeszedłem każdy stopień kariery – zaczynałem od zera i to dzięki ciężkiej pracy jestem tu, gdzie jestem.

Ale skoro już jesteś fryzjerem to powiedz jakie fryzury najbardziej lubisz? Czy jest jakaś ikoniczna postać, której fryzurę naprawdę podziwiasz?

Jedna?! Lubię wiele, ale tak naprawdę najbardziej podoba mi się to, co dzieje się teraz. Z wielką przyjemnością obserwuję zmieniające się trendy zarówno w koloryzacji jaki i fryzjerstwie. We wszystkim najważniejsza jest naturalność, to dzięki niej każda kobieta wygląda genialnie, a ja kocham wszystkie kobiety! Inspiracje znajduję wszędzie, rozglądam się, podróżuję, rozmawiam – zawsze i od zawsze ludzie są najważniejsi.

Dobrze, jesteś fryzjerem, który ceni naturalność i kocha kobiety. Spójrz na mnie. Może jest coś nie tak z moimi włosami?

Widać, że są zadbane i pomimo tego, że kolor nie jest świeży (miałam nadzieję, że nie zauważy!) wyglądają bardzo dobrze.
I to jest właśnie ta moc. Możesz nie mieć czasu, żeby często korzystać z koloryzacji, ale dzięki temu, że o nie dbasz – używasz odżywki/maski, czeszesz – są w dobrej kondycji i to widać.

A moja grzywka? Wiesz, że ścina mi ją mój chłopak?

Jest fryzjerem?

Nie, nie, tylko mi ją ścina.

Czyli jest fryzjerem! Powiedz mu to, że jest fryzjerem.

Nie powiem bo będzie chciał mi ścinać włosy już zawsze!

Franck, powiedz mi proszę jaka jest według Ciebie najgorsza rzecz, którą kobiety robią swoim włosom?

Nie dbają o nie! Nie myją, nie czeszą. One naprawdę nie potrzebują wiele uwagi, aby odwdzięczyć się dobrym wyglądem. Jeśli chcesz żeby wyglądały zdrowo musisz poświęcić im chociaż minimum uwagi. Spójrz na swoje włosy, mówiłaś, że nie masz czasu raz w miesiącu odwiedzać fryzjera bo masz dwójkę dzieci. Tego zupełnie nie widać! Właśnie dlatego, że sięgasz po szampon, po odżywkę, czeszesz je i po prostu lubisz.


A nowa linia, która właśnie wchodzi do Polski? Jeden ulubiony produkt, który każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce?

Motto najnowszej kolekcji brzmi: „Cała moja wiedza zamknięta w sercu produktów do pielęgnacji włosów”. Od siebie daję Wam to, co według mojej wiedzy jest najlepsze. Gdybym miał wybrać tylko jeden produkt byłby to Revelateur De Couleur krem cc do włosów farbowanych, cienkich i łamliwych. Zawiera ekstrakt ze sproszkowanych pereł, łączy bogatą konsystencję kremu z lekkością serum. Każdego dnia zapewnia włosom połysk i zdrowy wygląd. Zawarte w nim filtry skutecznie chronią przed promieniowaniem UV. Jest naprawdę wart uwagi, sprawia, że włosy świetnie się układają i są sprężyste.

Wywiad, który mogłam przeprowadzić z Franckiem miał miejsce przy okazji konferencji prasowej wprowadzającej linię J’aime My do Polski. Więcej info znajdziesz tutaj: J’aime My…czyli Franck Provost wita się z Polską. Niżej natomiast możesz zobaczyć relację video i nasze trio razem: mnie i Francka oraz moje miny. Miniaturka jest genialna!

Wszystkim Wam razem i każdej z osobna przekazuję pozdrowienia i uściski od Francka!