Agata
Manosa

Beauty Monday: Cały makijaż jedną paletą.

2017-01-30 - Agata Herbut
Im silniejszy trend na instagramowe brwi (przyjmijmy, że to pojęcie już funkcjonuje i możemy nim szastać na lewo i prawo) tym większą mam ochotę na nie ruszanie ich. Im więcej makijaży bazujących na trzech kolorach i rozświetleniu kącika tym chętniej sięgam po jeden odcień. Całkiem cudownie byłoby móc powiedzieć, że idzie się pod prąd.Równie cudownie jest zauważyć, że są marki z którymi chociaż odrobinę mi po drodze i które jeszcze cenią nasze piękno, nie starają się go totalnie zakryć i kreować trendów, które sprawiają, że stajemy się takie same, a przede wszystkim totalnie nie sobą.
Kiedy zobaczyłam paletę, która gra główną rolę w dzisiejszym Beauty Monday pomyślałam, że nie widzę innej możliwości, musi stać się jedną z ulubionych. I z takim podejściem właśnie umieściłam na sobie płynne złoto. Paleta ma cztery kolory: bordo, złoto, jasny róż oraz niemalże transparentne srebro. Wszystkie są kremowe, a transparentne srebro właściwie jest konsystencji wazeliny. Pięknie!Po kilkudziesięciu minutach cienie zbierają się w zakamarkach powiek, ale to sprawia, że są jeszcze bardziej ciekawe i niespotykane! Dla mnie ten efekt jest świetny i podoba mi się do tego stopnia, że przez ostatnie kilka dni właśnie w takim makijażu czuję się najlepiej.

Na policzki również zaaplikowałam jeden z cieni (bezbarwny), nie zauważyłam, aby nadmiernie się kleił i powodował jakiś dyskomfort na linii twarz – włosy. Na ustach, znowu paleta! Najciemniejszy bordowy cień z dosłownie kropelką różu na środku. Brwi? Znowu bezbarwna kosteczka. Dorysowałam trochę piegów, to wszystko.Mam na sobie:


Twarz: Clinique podkład Beyond Perfecting Foundation and Concealer Breeze, &other stories Complete Face Palette Anadem Mosaic (policzki).


Oczy:
&other stories Complete Face Palette Anadem Mosaic , L’oreal mascara do rzęs So Couture black, Sephora czarny kajal na linii wodnej.


Usta: &other stories Complete Face Palette Anadem Mosaic

Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania na temat takich makijaży!Moje inne makijaże z projektu Beauty Monday? Wszystkie są tutaj!