Agata
Manosa

Makijaż: Chanel Haute Couture wiosna/lato 2017.

2017-02-02 - Agata Herbut
Mamy go! Makijaż z pokazu Chanel Haute Couture wiosna/lato 2017 z pełną listą produktów (na dole). Staram się dzielić z Wami makijażami, które są ciekawe, niecodzienne i inspirujące. Za nowoczesno – romantyczny look, który mogłyśmy podziwiać na pokazie odpowiedzialny był Tom Pecheux.

Tweed, pióra, brokat i cekiny. Matowa cera, rozświetlone, skrzące powieki, zaznaczone brwi, brak tuszu do rzęs (co osobiście często praktykuję), lekko brązowe usta. Całość niezwykle elegancka, stonowana, naturalna i idealnie dopełniająca sylwetki pokazu.Kosmetyki wykorzystane do wykreowania looku z pokazu Chanel Haute Couture wiosna/lato 2017:

Pielęgnacja: HYDRA BEAUTY MICRO GEL YEUX i LA SOLUTION 10 DE CHANEL

Twarz:

LES BEIGES – TEINT BELLE MINE NATURELLE,

ECLAT LUMIÈRE,

CORRECTEUR PERFECTION


Oczy:

Cienie: LES 4 OMBRES – Codes Élégants N°274 – COCO CODES -(2017 Spring/Summer Collection),

Brwi: LA PALETTE SOURCILS DE CHANEL,

Srebrny glitter.


Twarz:

JOUES CONSTRASTE – Elégance N°370* – COCO CODES – (2017 Spring/Summer Collection),

LES BEIGES – HEALTHY GLOW LUMINOUS COLOUR*,

LES INDISPENSABLES DE L’ÉTÉ – (Cruise Collection 2017)

Usta: ROUGE ALLURE VELVET – Libre N°62* – COCO CODES (2017 Spring/Summer Collection),Paznokcie:

NAILS LA BASE,

LE VERNIS LONGUE TENUE – Organdi N°504,

LE GEL COAT.


Na co zwróciłam największą uwagę? Na oczy. Bardzo podoba mi się, że brokat został przemycony na powieki i możemy oglądać go w roli produktu, który pomaga stworzyć niepowtarzalny makijaż, a przy tym wszystkim całość wygląda naturalnie.


Czy czuję się nim zainspirowana? Tak, sama już kilkakrotnie próbowałam stworzyć podobny makijaż. Bardzo mi się podoba i gdy tylko zdobędę odpowiedni produkt do takiego looku (srebrzysty, drobno zmielony brokat), na pewno spróbuję raz jeszcze!
Jakie jest Twoje zdanie na temat makijażu Chanel Haute Couture wiosna/lato 2017? Który z elementów podoba Ci się najbardziej?