Agata
Manosa

Franck Provost J’aime my… Oleo Supreme.

2017-03-29 - Agata HerbutLinia J’aime My… od Francka Provost to kompozycja aktywnych składników starannie dobranych do określonego rodzaju włosów i dostępna w asortymencie pięciu różnych produktów. Jest inspirowana specjalistyczną wiedzą fryzjerską, a profesjonalne szampony o kremowej konsystencji, nie zawierają silikonu. Dzisiaj pokażę Ci i opowiem o linii Oleo Supreme, która przeznaczona jest do pielęgnacji włosów zniszczonych i suchych, a ich głównym zadaniem jest odżywienie i regeneracja. Przetestowałam wszystkie produkty z tej linii, pora zatem na pełną recenzję!
Olejek do włosów suchych 3 w 1
jest przeznaczony do włosów bardzo suchych i zniszczonych – odżywia i regeneruje włosy. Dzięki zawartości olejku makadamia i z pestek winogron, odżywia, rewitalizuje i odnawia i regeneruje bardzo suche i wrażliwe włosy, wygładzając rozdwojone końcówki.Chroni włosy przed szkodliwym działaniem ciepła suszarki oraz promieni słonecznych, ułatwia rozczesywanie. W przypadku pielęgnacja intensywna możesz nałożyć olejek na suche włosy, pozostawić na 10 minut, a następnie użyć szamponu z linii Oleo i umyć włosy – dzięki takiemu zabiegowi włosy będą naprawdę dobrze odżywione.
Fluid Termoaktywny do włosów suchych – dzięki zawartości olejku makadamia i z pestek winogron, odżywia, rewitalizuje i odnawia i regeneruje bardzo suche i wrażliwe włosy, wygładzając rozdwojone końcówki.Chroni włosy przed szkodliwym działaniem ciepła suszarki oraz promieni słonecznych. Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, a olejek awokado zapewnia włosom lekkość i przywraca blask oraz miękkość. Jak można go używać? Należy rozprowadzić równomiernie na wilgotnych włosach, od końcówek aż do połowy ich długości, a następnie wysuszyć suszarką. Włosy są gładkie, lekkie, jedwabiste – nie puszą się i nie elektryzują. Właściwie – same się układają i nie potrzebują dodatkowych produktów do stylizacji. Świetnie sprawdzi się jako ochrona przed prostownicą (ja w związku ze zmianą fryzury używam jej niestety często).


Szampon do włosów bardzo suchych
– dzięki zawartości olejku makadamia i z pestek winogron, odżywia, rewitalizuje i odnawia i głęboko regeneruje bardzo suche i wrażliwe włosy. A olejek awokado, bogaty w kwasy Omega 3, zapewnia włosom lekkość i przywraca blask oraz miękkość.
Należy rozprowadzić go na wilgotnych włosach, na całej ich długości i masować aż powstanie piana a następnie dokładnie spłukać. Po użyciu włosy nie plączą się, błyszczą i bardzo łatwo się rozczesują. Są sypkie, ale elastyczne. Efekt ten można pogłębić stosując maskę jako kolejny etap pielęgnacji.
Maska do włosów bardzo suchych – produkt rewelacyjny dla tych z Was, które borykają się z włosami skłonnymi do „puszenia się”. Dzięki zawartości olejku makadamia i z pestek winogron, odżywia, rewitalizuje, odnawia i głęboko regeneruje bardzo suche i wrażliwe włosy. A olejek awokado, bogaty w kwasy Omega 3, zapewnia włosom lekkość i przywraca blask oraz miękkość.

Jak używać? Po umyciu włosów nałożyć na końcówki a następnie rozprowadzić do połowy ich długości, pozostawić na mniej więcej minut, a następnie dokładnie spłukać. Możesz używać jej po każdym myciu, jeśli masz bardzo suche włosy lub dwa – trzy razy w tygodniu. Pamiętaj, aby aplikować ją od mniej więcej połowy włosów, aby nie obciążyć ich u nasady.


Myślę, że najlepszych efektów możesz spodziewać się używając całej linii. Wówczas włosy są naprawdę dobrze zaopiekowane i wyglądają na zdrowe oraz zadbane. Tak jak już kiedyś wspominałam, fluidu oraz olejku nie musisz używać po każdym myciu włosów – ja tego nie robiłam. Po fluid sięgałam jako ochronę przed prostownicą, już po wysuszeniu włosów – traktowałam je prostownicą. Cała linia jest warta uwagi, naprawdę dobrze odżywia i pomaga utrzymać włosy w ryzach. Wyglądają na zadbane, zdrowe i mocne.
Jakich produktów do pielęgnacji włosów używasz aktualnie?