Agata
Manosa

Podkład Nars All Day Luminous Weightless Foundation.

2017-03-21 - Agata HerbutGdyby tak wypunktować cechy podkładu idealnego: lekki, kryjący, wydajny, lekko rozświetlający – to moje. I zupełnie przez przypadek go znaleźć? W podkładzie NARS odnalazłam wszystkie wyżej wymienione cechy i coś więcej – przyjemność użytkowania i aplikacji, a to przecież totalnie ważne, prawda?


Odcień, który wybrałam dla siebie to najjaśniejszy Mont Blanc. Zimą pięknie stapiał się z moją cerą, a wiosną i latem można do niego dodać kroplę ciemniejszego podkładu lub jeśli masz przyciemniającą kropelkę pigmentu (ja używam tych z Make Up For Ever, kupiłam wersję rozjaśniającą oraz przyciemniającą).
Przede wszystkim bardzo lekki i mimo, że wydawałoby się, że przy takiej konsystencji niemożliwością jest uzyskać pełne krycie – tadam! NARS zrobił to perfekcyjnie. Najwygodniej nakłada mi się go pędzlem i od jakiegoś czasu powróciłam do tej metody – do wykończenia najczęściej używam beauty blendera. Bardzo dobrze łączy się z innymi kosmetykami, zarówno pudrowymi jak i płynnymi.

Tak jak obiecuje producent jest trwały, wytrzymuje niemal cały dzień bez poprawek, przy aplikacji jednej warstwy.
Efekt, jakiego możesz się spodziewać to tak jak wspominałam wcześniej – mat z jednoczesnym rozświetleniem miejsc strategicznych takich jak wyżyny kości policzkowe. Nie wiem jak to się dzieje, że marki stworzyły produkty jednocześnie matujące, kryjące i rozświetlające, ale udało im się to znakomicie!


Pojemność flakonu Nars All Day Luminous to 30 ml (jest pompka!), a dzięki swojej wydajności posłuży nam przez kilka tygodni, oczywiście w zależności od Twoich preferencji i częstotliwości używania podkładów.


Na zdjęciach powyżej efekt bez bazy oraz przypudrowania, na policzkach mam odrobinę Orgasmu. Nie muszę poprawiać makijażu przez cały dzień, nie muszę martwić się, że coś spłynie, wytrze się czy zetrze. Płynna formuła, bogato nasycona pigmentami i idealnie zrównoważona, jest nową interpretacją długotrwałego podkładu i zapewnia całkowity poziom krycia, naturalność, lekkość i długotrwałość. Zdecydowanie wart uwagi!

Nars jest marką na wyłączność dostępną w Sephorze, podkład w cenie regularnej kosztuje 209 zł.