Agata
Manosa

Share Week 2017 czyli Twórcy polecają twórców.

2017-03-25 - Agata Herbut

Rok temu nie zdążyłam, dwa lata temu udało mi się, w tym przypomniałam sobie w ostaniej chwili! Czym jest Share Week?
To akcja wymyślona przez Andrzeja (andrzejtucholski.pl) w ramach której blogerki/rzy polecają inne blogi,
swoje odkrycia i swoich ulubieńców. Dzięki temu otwieramy się nawzajem jako piszący oraz pokazujemy naszym Czytelniczkom/om, kogo cenimy i kim się inspirujemy.
Przedstawiam moje trzy propozycje, wybrałam te z zupełnie innych działek niż moja własna, urodowa. W tym roku prym wiodą dziewczyny.
qmamkasze

Śledzę od kilku lat i wciąż się zachwycam. Mam tą przyjemność, że znam Maję osobiście i uwielbiam słuchać jej opowieści o jedzeniu, o jej pasjach i rodzinie. Maja pisze, gotuje, robi zdęcia, prowadzi warsztaty, a to wszystko z wielką miłością, oddaniem i zapałem. Niedawno wydała swoją drugą książkę kulinarną, której wstęp jest tak piękny, że odjęło mi mowę. Maja to dziewczyna, która tak totalnie żyje swoim życiem, że czasami jej tego zazdroszczę.


What Should I Eat For Breakfast Today?Martę też znam od kilku lat, poznałyśmy się przez naszych chłopaków i to jak wspaniale rozwinęła swoją pracę, swojego bloga budzi we mnie absolutny zachwyt. Gotuje, robi przepiękne zdjęcia, podróżuje (ostatnio była w Nowej Zelandii ze swoją małą Mią, tylko we dwie!) i bardzo inspiruje. Tworzy kulinarne przewodniki po miastach, pokazuje kulinarnie różne od naszego światy, mieszka w Berlinie.
I jeszcze coś – za granicą jest bardziej znana niż u nas, jej Instagram to 424 tysiące followersów.travelicious


Jak to jest możliwe, że ona tyle podróżuje i to z dzieckiem? Robi piękne zdjęcia, odkrywa miejsca o których istnieniu nie wiedziałam i totalnie mnie inspiruje. Z każdym odwiedzeniem jej bloga mam w głowie kilka pomysłów na spędzenie weekendu i cholera, w końcu to zrobię!
Lubię zaglądać, lubię oglądać, wydaje mi się, że jest super fajną Kasią – mimo, że nie znam osobiście (jeszcze!). Podróżuje razem z rodziną, dzieli się spostrzeżeniami i zachęca do poznawania świata. Mnie przekonuje, że podróżować można niezależnie od wszystkiego.

Trzy dziewczyny, które robią fajne rzeczy, inspirują i mają odwagę robić rzeczy, na które my patrzymy z pewnej odległości i podziwiamy.
To moje tegoroczne typy, jakie są Twoje?