Agata
Manosa

Beauty Monday: Siren Song.

2017-05-08 - Agata Herbut


Musiałam to zrobić bo ostatnimi czasy w moim życiu za mało błysku się dzieje. To najprawdopodobniej za sprawą pogody, która skutecznie ostudza jakikolwiek wiosenny zapał, pozostaje więc czerń, smokey eyes i emo nastrój. Zrobiłam też dramatyczny tytuł posta, wszystko się pięknie uzupełnia!

Bardzo chciałam dodać coś kolorowego na linię wodną. Podoba mi się takie urozmaicenie w tradycyjnym smokey – dodaje świeżości, jest zaskakujące. Usta zostawiłam natomiast tylko z błyszczykiem uznając, że szminka to już za dużo.I takim sposobem doszłyśmy do mojego syreniego glittera. Uwielbiam! jest bajeczny i kupiłam kolejne.


Mam na sobie:


Twarz:NYX Cosmetics Total Control Drop Foundation Light Ivory, bronzer + rozświetlacz z palety NYX Cosmetics Love Contours All!


Oczy: czarny cień z palety NYX Cosmetics Love Contours All!, do podkreślenia brwi użyłam cienia również z tej palety (brązowy), kredka do oczu Marc Jacobs Beauty Matte Highlighner Whirl (pool), Giorgio Armani Eyes to Kill Black, In Your Dreams Blue Glitter.


Usta: Chanel Gloss Volume Plumping Lipgloss.Jestem bardzo ciekawa czy podoba Ci się moja Siren Song?