Agata
Manosa

Geeks | Kasia.

2017-05-21 - Agata Herbut
Jestem:


Jestem Kasia. Jestem mamą Teosia, ale często nie myślę o sobie jako o mamie jeszcze. Jestem podróżniczką, której ciągle mało i codziennie chciałaby się budzić w innym miejscu. Jestem maniaczką kawy i trochę pracoholiczką, bo bardzo kocham to co robię. Jestem blogerką, jestem copywriterem, jestem panią od zdjęć. Jestem maniaczką sportu i jeśli codziennie nie poćwiczę to moja masa energii nie ma gdzie ujść.

Robię:

Chyba trochę wszystko na raz, dlatego ciągle brakuje mi czasu. Na pewno w tym momencie moim głównym zajęciem jest prowadzenie bloga. Pracuję nad nim sama i przygotowanie zdjęć, tekstu, strony, prowadzenie social mediów zajmuje mi sporo czasu. Do tego dochodzą podróże, często nawet codzienne, z dzieckiem, pakowanie, pranie, dojazdy. Nie mogę sobie odmówić przyjemności zrobienia jakiegoś freelansu reklamowego raz na jakiś czas, dlatego do dość mocno napiętej doby dochodzi jeszcze to. No i zdjęcia oczywiście, ufff. Ale założenie bloga było najlepszą decyzją mojego życia, marzyłam o pracy którą będę wykonywała z tak wielką przyjemnością. Teraz każdy dzień jest wyzwaniem. Myślę sobie, że dokładnie to chciałabym robić już zawsze. To podekscytowanie, które towarzyszy mi kiedy wysiadam z samolotu, albo z samochodu przed nowym Hotelem. Przez pierwsze kilka godzin nie jestem w stanie nasycić się miejscem. Biegam, sprawdzam, robię zdjęcia i zazwyczaj wtedy czuję takie ogromne szczęście. Przeszłam dość długą drogę do momentu w którym jestem. Skończyłam dwa kierunki studiów, już wtedy również pracując. Potem lata w warszawskich korporacjach, często bardzo ciężkiej ale fajnej pracy. A następnie pomysł na swoje życie i kolejna masa pracy, również za darmo. Aż wreszcie ten satysfakcjonujący moment, kiedy pasja staje się pracą. W moim przypadku nierozerwalnie szczęście łączy się z masą pracy.


Inspiruję się:


inspirującymi ludźmi. Kopalnią jest dla mnie Instagram i Pinterest gdzie wyszukuję ciekawych miejsc i ciekawych ludzi. Kocham zagraniczne blogi podróżnicze, nie wiem jak oni to robią, ze zawsze trafiają na takie perełki jeśli chodzi o Hotele i miejsca. Inspiruję się polskimi blogami i ludźmi którzy tworzą z pasją. Bardzo łatwo zarażam się optymizmem i dobrym nastawieniem i potem przekłada się to na moje działania. Inspirują mnie także seriale, filmy, książki, obrazy, muzyka, kuchnia, nowe miejsca, no i wiadomo… podróże:)
Co zrobić, aby pasja stała się Twoim życiem?


Trzeba przede wszystkim się odważyć, zrobić ten pierwszy krok. A potem ciężko pracować i najczęściej bardzo szybko to wszystko się wydarzy. To życie, które jest tym wymarzonym. Znam bardzo wiele osób które mają świetne pomysły na to co mogliby robić, ale od 5 lat tkwią w tym samym miejscu. Odwaga jest decydująca. Ale warto tę odwagę w sobie znaleźć.Kasia prowadzi bloga Travelicous, znajdziesz ją tutaj: travelicious.pl, zajrzyj także na jej Instagram: @traveliciouspl.