Agata
Manosa

Rozświetlacz Smashbox Spotlight Palette Pearl.

2017-06-20 - Agata Herbut

Po co jeden rozświetlacz skoro można błyszczeć na trzy sposoby? Najnowsza paleta Spotlight Palette od Smashbox pozwala na podkreślenie trójwymiarowości twarzy poprzez aplikację różnych odcieni rozświetlacza.
Dostępna w dwóch rodzajach (Pearl i Gold), każda paleta posiada trzy aksamitnie gładkie i łatwe w nakładaniu odcienie – dwa o delikatnie mieniącym się wykończeniu oraz jeden metaliczny, który odbija światło podkreślając odpowiednie punkty twarzy.
W opakowaniu znajduje się również prosta do zastosowania instrukcja stworzona przez Casey oraz trzy wyjątkowe propozycje stylizacji, dzięki czemu uzyskasz perfekcyjny, pełen blasku makijaż.


U mnie możesz zobaczyć wersję Pearl, odkąd ją dostałam używam jej praktycznie codziennie. Często bywa, że rezygnuję z jakiegokolwiek różu czy bronzera, a sięgam po najjaśniejszy odcień z palety (ten szampański) i muskam nim kości policzkowe. Uzyskuję dzięki temu efekt bardzo zdrowej skóry, który bardzo mi się podoba.


Na zdjęciach swatchy nie widać miękkości produktu, ale musisz sobie ją wyobrazić. Rozświetlacz nie jest suchy dzięki czemu doskonale przylega do skóry i po chwili stapia się z nią – lub nie – jeśli użyjesz zbyt dużo produktu. Wiem, że to kusi, ale nie wygląda dobrze (szczerze to czasami miałabym ochotę na całą twarz nałożyć kilogram rozświetlacza, a na koniec posypać się brokatem).

Na koniec sprawa najważniejsza czyli skóra i to jak na niej wygląda Spotlight Palette? Według mnie całkiem pięknie, prawda?
Mam tylko nadzieję, że nie będzie się zużywała tak szybko jak rozświetlacz Fusion Soft Lights, który miałam wrażenie, że ktoś używa razem ze mną.


Bez dwóch zdań, jest piękna! Każdy z odcieni ma coś w sobie i tworzy fajną taflę, dla mnie efekt jest porównywalny do palety The Balm The Manizer Sisters z tym, że od Smashbox dostajemy nieco inne odcienie. Cena? W cenie regularnej kosztuje 149 zł (wyłączność w Sephora).

Jaki jest Twój ulubiony rozświetlacz? A może jeszcze takiego nie znalazłaś? Jeżeli macie doświadczenia z rozświetlaczem Smashbox zostawcie swoje opinie w komentarzach