Agata
Manosa

Giorgio Armani Because it’s You.

2017-08-02 - Agata Herbut

Nic nie może istnieć bez miłości, a Ty budząc się rano powinnaś wiedzieć, że jest ktoś,
kto myśli o Tobie. I nie ograniczajmy się tylko do miłości damsko – męskiej, istnieje tyle innych, że skupienie się tylko na na tej jednej relacji wydaje się być bardzo nudne.
Because It’s You ma być odpowiedzią na miłość dwóch osób, wersja damska skierowana jest do kobiet nowoczesnych, które chcą podkreślić swoją osobowość i pewność siebie.
Kompozycja określana jest jako magnetyczna, uwodzicielska, przyciągająca otoczenie. Ma być hołdem złożony współczesnej miłości. W Because it’s you buzuje jednocześnie siła i zmysłowość, która przenika się z nutami gorzkiej pomarańczy tworząc tym samym lekko soczystą woń.


Owocowo – kwiatowa kompozycja w której
nutami głowy są malina, neroli i cytryna, nutą serca róża natomiast nutami bazy są wanilia, piżmo i drzewo bursztynowe.
W rzeczywistości jest przede wszystkim aromat lekko zmrożonej, cytrynowej herbaty wymieszanej z sokiem malinowym. Słodko, przy skórze, kobieco. Kompozycja jest dość gładka, lekka i łatwa w odbiorze. Myślę, że jest to zapach, który można kupić w ciemno dziewczynie, która lubi słodkie perfumy, a już na pewno jeśli kiedykolwiek używała Si lub La vie est belle od Lancome.


Tym razem Armani stworzył dwie kompozycje – jedną przeznaczoną dla kobiet, drugą dla mężczyzn. Mają wzajemnie się dopełniać, tworzyć jedną całość. Bohaterami kampanii są James Jagger i Matilda Lutz, oprócz głównych epizodów powstało też kilka klipów zza kulis, wywiadów, poniżej możesz obejrzeć jeden z nich. Trochę ciarki są, nie powiem, że nie! Jakie są wasze opinie o zapachu Armani Because it’s You?