Agata
Manosa

Beauty Monday: Witaj Katarzyno!

2017-09-18 - Agata HerbutDokładnie za dwa dni, 21 września do Sephory wchodzi najgorętsza marka roku czyli Kat von D Beauty. Z tej okazji przygotowałam makijaż, który wykonałam produktami Kat.
To nie wszystko, jutro pokażę Ci swatche i opiszę poszczególne kosmetyki, których używam już od jakiegoś czasu (sprowadzałam je ze Stanów) Na przykład bestsellerowy eyeliner mam już od roku i zużyłam już dwa opakowania.


Ah, Kat witam w czapce, ale jak już wspominałam u mnie już nastał czapkowy okres więc w takiej odsłonie będę tutaj pojawiała się dość często!


Bardzo podoba mi się fakt, że sztandarowym lookiem Kat jest bardzo kobieca i ponadczasowa czarna kreska i czerwone usta. Reszta jak np. konturowanie czy cień do powiek to tylko dodatki. W takim makijażu ja również czuję się nie przebrana, a jak ja.
Do stworzenia makijażu użyłam eyelinera Tattoo Liner, palety Alchemist (skóra + powieki), palety do konturowania, czerwonej, matowej szminki. A jakie zdanie mam o samych produktach? Zajrzyj na bloga jutro!

Mam na sobie:Twarz: Kat von D Beauty Alchemist Holographic Palette, Kat von D Beauty Kat von D Shade + Light Face Contour Palette.Oczy: Kat von D Beauty Tattoo Liner, Kat von D Beauty Alchemist Holographic Palette.


Usta: Kat von D Beauty Studded Kiss Lipstick Underage Red .
Na który z produktów Kat von D Beauty masz największą ochotę? Który chciałabyś przetestować?