Agata
Manosa

Caudalie French Kiss. Balsamy do ust.

2017-10-04 - Agata Herbut
Pamiętam, że gdy zaczynała się moja przygoda z kosmetykami (kilkanaście lat temu moje Drogie!) zbierałam balsamy do ust. W swojej kolekcji miałam takie zwyczajne, które dostępne były wszędzie oraz perełki z podróży np. niebieska Labello (u nas nie było) albo sztyfty o smaku cukierków, lodów itp. Męczyłam wszystkich znajomych, aby przywozili mi balsamy do ust!
Do dzisiaj balsamy, masełka do ust są jednymi z moich ulubionych kosmetyków.

Tak jak mazidełka do ust lubię również marki, które stawiają na używanie w swoich produktach składników wysokiej jakości. Caudalie jest jedną z takich właśnie firm. Pisałam kilkakrotnie o eliksirze, o wodzie winogronowej, tak naprawdę na mojej toaletce praktycznie zawsze jest jakiś kosmetyk Caudalie. Dzisiaj chciałam pokazać French Kiss czyli serię pielęgnacyjną do ust. Trzy produkty, trzy wersje kolorystyczne i trzy efekty.
Każdy z balsamów szybko wnika w usta, aby jednym ruchem zapewnić im nawilżenie i ochronę.
Sprawdza się w każdej sytuacji, zapewniają ustom delikatne, błyszczące wykończenie i podkreślają ich naturalne piękno. Lekko barwią wargi, ale nie jest to zbyt nachalny kolor. Można aplikować je pędzelkiem albo palcem, tak jak Ci wygodnie.
Są bardzo wydajne, wystarczy naprawdę odrobina, aby usta stały się zaopiekowane.

Tak jak wspominałam dostępne są trzy wersje kolorystyczne:


Innocent, najjaśnieszy –

ma delikatny waniliowo-pomarańczowy zapach i bardzo delikatny kolor


Seduction, różany odcień – delikatny waniliowy zapach i subtelny, lekko różowy kolor


Addiction, malinowy odcień – delikatny zapach owoców leśnych, najbardziej widoczny na ustach.

Na zdjęciu poniżej możesz zobaczyć swatche balsamów, od lewej Innocent, następnie Seduction oraz na końcu Adicttion.


Mój ulubiony? Mam dwa, po pierwsze Innocent – bardzo delikatny i dzienny oraz najbardziej wypełniony kolorem z całej trójki – Adicttion, który tak naprawdę doskonale sprawdzi się zamiast szminki, pomadki. Pomyślałam, że przygotuję dla Was posta o moich ulubionych produktach Caudalie – myślę, że naprawdę warto poznać tą francuską markę.Kosmetyki Caudalie dostępne są w aptekach lub online. Balsamy do ust kosztują ok. 45 zł/sztuka.
*Produkty przekazane do testów.