Agata
Manosa

Beauty Monday: Flirt.

2017-11-27 - Agata Herbut

Gdybym miała wymienić trzy ulubione kolory w makijażu to na pewno byłby wśród nich brąz. Nie wiem na którym miejscu, ale jego podium nie jest zagrożone i coś mi podpowiada, że na pewno u części moich Czytelniczek jest podobnie, prawda?Bardzo lubię do brązów dodać czerń: na linii wodnej, przy nasadzie rzęs oraz w tuszu do rzęs. Mam wrażenie, że z taką ramą makijaż pięknie podkreśla kolor oka oraz nadaje charakteru, głębi. W dzisiejszym makijażu sięgnęłam po nowiutką i do tego moją pierwszą paletę od marki tarte, sprowadziłam ją zza granicy i …jest cudowna!
Na mojej skórze debiutuje również najnowszy podkład Laury Mercier – o nim napiszę osobnego posta ponieważ uważam, że może zainteresować te z Was, które lubią bardziej kryjące podkłady.
Rozświetliłam cerę, usta jedynie podkreśliłam nawilżającą pomadką, to wszystko!
Mam na sobie:Twarz: Farsali
Unicorn Essence, Laura Mercier Flawless Fusion Ultra-Longwear Foundation 1N2 Vanille, Estee Lauder x Victoria Beckham Modern Mercury.Oczy: tarte Flirt, Giorgio Armani Eyes too Kill (black), Benefit Cosmetics Brow Zings (medium), Estee Lauder, czarna kredka do powiek.


Usta: Bobbi Brown, nawilżający balsam do ust.


Lubisz brązy w makijażu?