Agata
Manosa

Clarins Everlasting Cushion Foundation+ oraz Everlasting Compact Foundation.

2017-11-17 - Agata Herbut

Do testowania nowych podkładów nie trzeba mnie namawiać – zawsze będę pierwsza w kolejce. Dzisiaj pokażę Ci nie jedną, a aż dwie nowości od francuskiej marki ClarinsDługotrwały Podkład w Kompakcie SPF 9 oraz Długotrwały Podkład w Poduszeczce SPF 50. Clarins znam od wielu lat i mam swoje must have marki, jednym z nich jest podkład True Radiance, do którego wciąż powracam. Bardzo cenię również produkty cushion, o których wiele razy pisałam na łamach bloga, dlatego byłam ciekawa jak poradzi sobie z tym wyzwaniem Clarins.


Zacznę od opakowań – w obydwu przypadkach są piękne, minimalistyczne oraz intuicyjne. Matowe złoto czyli Długotrwały Podkład w Kompakcie SPF 9 to podkład matujący w kompakcie pozwalający szybko ukryć niedoskonałości, nie powodując efektu maski. Cera jest perfekcyjnie jednolita, a makijaż nie rozmazuje się i trwa przez cały dzień. Lekka konsystencja delikatnie wtapia się w skórę, pozwalając jej oddychać, poziom krycia możesz bez problemu stopniować. Właściwości pielęgnacyjne łączą ochronę przeciwsłoneczną (SPF 9) z ochroną przeciw zanieczyszczeniom, pozwalając zachować piękno skóry. Efektem stosowania jest jednolita, wygładzona cera, która nie otrzymuje efektu maski.
Jest wygodny w aplikacji, możesz wykonywać poprawki w ciągu dnia, a gąbeczkę szybko wyprać i wysuszyć.Biel to Długotrwały Podkład w Poduszeczce SPF 50 – produkt o konsystencji zamkniętej w nasączonej poduszeczce. Nadaje cerze perfekcyjny wygląd z efektem rozświetlenia, nie rozmazuje się i nie wymaga retuszu w ciągu dnia. Jego świeża konsystencja o średnim stopniu krycia koryguje niedoskonałości i pozwala skórze oddychać, nadając jej zdrowy, promienny wygląd. Praktyczny, mieszczący się w każdej torebce jak podkład w kompakcie, dodatkowo pielęgnuje i chroni skórę dzięki filtrowi SPF 50 / PA+++ oraz kompleksowi Anti-Pollution Clarins. Nowatorskie opakowanie z wymiennym wkładem jest ekologiczne i pozwala na ponowne uzupełnienie produktu. Werdykt? Uwielbiam! Przeczuwałam, że dla moich potrzeb i potrzeb mojej skóry to właśnie cushion będzie ideałem i tak się również stało. Wykończenie i efekt na skórze jest piękny natomiast musisz mi uwierzyć na słowo. Odcień 110 Honey, który otrzymałam do przetestowania jest dla mnie stanowczo za ciemny więc testowałam go tylko i wyłącznie w domu. Podobnie ma się sytuacja z pierwszym produktem o którym pisałam – mam wersję 112 Amber czyli również dość ciemną.
Zrobiłam dla Ciebie swatche, pierwszy od lewej to podkład cushion (110), drugi puderEverlasting (112):


Jaki werdykt? Moim faworytem jest zdecydowanie Everlasting Cushion ponieważ bardziej od matu kocham glow – wybór więc nie mógł być inny. Żałuję, że nie jestem w stanie pokazać Ci jak wygląda na skórze, ale jeśli lubisz markę Clarins i ich podkłady, koniecznie przyjrzyj się bliżej produktom! Są warte zainteresowania!Długotrwały Podkład w Kompakcie SPF 9 kosztuje 180 zł, a Długotrwały Podkład w Kompakcie SPF 9 – 185 zł.