Agata
Manosa

Chanel Libre 2017. Świąteczna kolekcja makijażu.

2017-12-12 - Agata HerbutTegoroczna świąteczna kolekcja marki Chanel Libre 2017 jest czerwienią i jest kobietą. W każdej kolekcji szukamy gwiazdy i zwykle są nią palety cieni, róży czy rozświetlaczy. U Chanel pomimo obecności tych produktów, gwiazdą stają się pomadki w kolorze czerwieni – ulubionym kolorze Luci Pica.
Czerwona szminka w najnowszej kolekcji skupia w sobie wiele odcieni, które będą idealne dla każdej kobiety. Cztery odcienie numerowane odpowiednio: 1, 2, 3 i 4 – stają się powrotem do źródeł marki.
Gabrielle Chanel nigdy nie była pozbawiona własnej czerwonej szminki, był to jej znak rozpoznawczy.

Dla Gabrielle czerwień była więcej niż kolorem, była sposobem bycia, wyrażała ją, dopełniała.

Włóż czerwień na usta i atakuj,


Czerwień to kolor życia, krwi, kocham czerwień”

Gabrielle Chanel
Obok pomadek w kolekcji znajdziesz odpowiednie wsparcie dla pomadek czyli bardzo przyjemne w aplikacji błyszczyki Rouge Coco Gloss – True, jaskrawy koral oraz Romance, namiętna, głęboka czerwień (mam ją na ustach!).
Chanel Libre 2017 to także Trait de Caractère czyli paleta pięciu cieni do powiek, które łączą w sobie głębię i delikatność w minimalistycznym opakowaniu. Nude, kremowy metalik, intensywny bakłażan, antracyt i opalizująca zieleń malachitowa w matowym lub metalicznym wykończeniu. Jedne z moich ulubionych cieni do powiek Ombre Première Crème w odcieniu
Silver Screen, platynowe khaki nadaje spojrzeniu wygląd gwiezdnego pyłu.
Stylo Yeux Waterproof w kolorze głębokiej zieleni oraz tusz do rzęs Le Volume de Chanel Character nadający rzęsom lekki bordowy odcień to dopełnienie perfekcyjnego makijażu oka.Wreszcie paznokcie!Le Vernis Chanel to trwały lakier do paznokci, w nowej kolekcji znajdziesz dwa odcienie: Celebrity
czyli intensywna czerń oraz Scenario – mocny koral.
We wczorajszej odsłonie Beauty Monday mogłaś zobaczyć makijaż stworzony świąteczną kolekcją Chanel Libre 2017: Beauty Monday: Alexis.


Na powiekach mam cienie Ombre Première Crème w odcieniu
Silver Screen oraz tusz do rzęs Chanel Le Volume de Chanel 37 Character. Na ustach Rouge Coco Gloss Romance 784, na skórze ukochany Chanel CC Cream.

Który produkt z kolekcji najchętniej znalazłabyś pod choinką?