Agata
Manosa

Makijaż na Sylwestra. Moje inspiracje!

2017-12-29 - Agata Herbut

Jaki makijaż wybrać na Sylwestra? Według mnie i dla mnie, w tym roku istnieją tylko trzy opcje o których chciałam Ci opowiedzieć i pokazać je jako inspiracje.
Wybrałam klasykę czyli czerwone usta, trochę szaleństwa pod postacią brokatu i na koniec uważane za najbardziej dziewczęce – różowe róże do policzków. Każdy z elementów wygląda świetnie solo, ale jeśli tylko masz ochotę połącz wszystkie trzy ze sobą! Udanej zabawy!

1. CZERWONE USTA


Ten sezon należy do czerwonych ust! Obiecuję nosić je tak często jak tylko się da. Uwielbiam i ostatnio wciąż myślę o takich makijażach. Winne, głębokie kolory albo soczyste, krwiste czerwienie. Gdzieś pomiędzy są także pomarańcze i maliny.
Czerwone usta mogą okazać się odrobinę kłopotliwe ponieważ wymagają precyzji, ale wystarczy nanieść pomadkę w skupieniu i wszystko powinno się udać!

2. BROKAT


Zawsze i wszędzie, niezależnie od pory roku, pogody czy trendów. Możesz zrobić z nim wszystko, niezależnie od tego czy lubisz minimalizm czy przepych. To, jak zaaplikujesz brokat zależy tylko od Ciebie – na zdjęciach możesz zobaczyć kilka propozycji. Niektóre z nich to moje makijaże – wybrałam te z większą jak i mniejszą ilością pyłku. Bardzo fajnym rozwiązaniem są także złote płatki, które wyglądają naprawdę niecodziennie. Dla odważnych – sypnięcie po przedziałku.
3. POLICZKI


Pięknie, soczyście zaznaczone w najpiękniejszym możliwym kolorze czyli różu. Dopuszczę ewentualnie do głosu koral! Nie spieram się czy na róż należy zaaplikować jeszcze rozświetlacz czy nie – każda z nas jest inna i wybierze to, co lubi najbardziej. Najważniejsze jest jednak to, aby nie bać się eksperymentować!

Na który z wybranych przeze mnie elementów zdecydowałabyś się w swoim sylwestrowym makijażu?