Agata
Manosa

Poradnik: Jak pakować prezenty?

2017-12-02 - Agata Herbut
Według mnie odpowiedź na pytanie Jak pakować prezenty mogłaby być jedna: tak jak uważasz. Jeśli sprawia Ci radość kupiona torebka to dla mnie jest to w porządku, jeśli lubisz sama włożyć trochę serca w zapakowanie podarunku – jeszcze lepiej.
Ja osobiście wolę wersję numer dwa i staram się zawsze sama pakować prezenty, nie tylko te świąteczne. Byłam jedyną mamą w przedszkolnej grupie Jagody, która na każde urodziny pakowała prezent w papier, podobnie jest w szkole. Nie lubię gotowych torebek, ale rozumiem, że są osoby, które nie lubią pakować.


W roli głównej, w dzisiejszym poście występują ręce Olgi, ja stanęłam za obiektywem, Zoja była pomocnicą.

Stworzyłyśmy trzy wersje, które są łatwe w wykonaniu, nie wymagają wielkiego nakładu finansowego, a prezentują się pięknie.Wersja numer 1.


Brązowy papier, który kupisz w każdym sklepie papierniczym lub na poczcie, brązowy sznurek i odrobina zieleni – jeśli w Twoim domu preferujecie żywą choinkę problem masz z głowy, gałązek będzie naprawdę wiele!

Wersja numer 2.


Czarny papier (sklep papierniczy) w połączeniu ze srebrną, cienką wstążką. Elegancko, minimalistycznie, uniwersalnie – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Możesz oczywiście wybrać inną wersję kolorystyczną, do czerni pasuje każdy kolor!

Wersja numer 3.


Chyba moja ulubiona! Jasny papier, jutowy sznurek, odrobina zieleni (eukaliptus) oraz złoto. Ta wersja pakowania prezentu podoba mi się chyba najbardziej – jest prosta, nieprzesadzona, a połączenie jasnego koloru z elementem zieleni jest totalnie piękne!

Nasza pracownicza ekipa:
Koszt zapakowania kilku prezentów w ten sposób to kilkanaście złotych, a efekt końcowy jest piękny. Nie wymaga dużego nakładu czasu, a jestem pewna, że otrzymanie tak zapakowanego upominku jest wielką przyjemnością!


Jak jest u Ciebie? Pakujesz sama prezenty?