Agata
Manosa

AMNMAG 12/17.

2018-01-02 - Agata Herbut

Pięćdziesiąty piąty numer AMNMAG. 55. Dość ciężko przychodzi mi być w czymś tak bardzo konsekwentną jak właśnie w magazynie i Beauty Monday. Bywało, że nie mogłam spać w nocy bo na ostatnią chwilę zostawiłam stworzenie okładki lub nie miałam pomysłu na nią pomysłu.
Z pomocą świetnych ludzi stworzyłam 55 odcinków AMNMAG. Tym razem nie będę skromna. Jestem z siebie dumna! Cieszę się, że mogę robić to, co przynosi mi wielką radość i poczucie spełnienia. Okazuje się, że jeśli tylko będę chciała mogę być konsekwentna w każdej dziedzinie mojego życia. Rok temu o tej porze straszyłam, że zmienię profesję i stanę się balsamem na duszę potrzebujących. Nic się nie zmieniło, nadal popadam w mentorskie tory i uważam, że masz robić wszystko, abyś czuła się spełniona. Wciąż staram się wierzyć w to, że
każda z nas powinna być dla siebie najważniejsza, oczywiście dopóki nikogo przy tym nie krzywdzisz. Chciałabym, aby Nowy Rok był dla Ciebie pełen wyzwań, radości i przygód. Żebyś przeżyła wielką miłość (z aktualnym partnerem także!), płakała ze szczęścia i rozpieszczała się najbardziej na świecie bo na to zasługujesz!
Na okładce możesz zobaczyć bardzo inspirującą Natalię, która robi świetne rzeczy. Podglądać możesz ją na przykład na Instagramie.

– Agata Herbut