Agata
Manosa

Zapach Roku 2017.

2018-01-05 - Agata Herbut

W minionym roku miałyśmy okazję poznać naprawdę wiele nowych zapachów, które albo zapadały totalnie w pamięć i nie można było się ich pozbyć lub nie robiły żadnego wrażenia. Rok 2017 to rok absolutnie słodki i taka właśnie była większość premier – wybrałam dla Ciebie te, które według mnie były najciekawsze. Odrzuciłam również kilka pięknych kompozycji, ale zupełnie wtórnych. Przed Tobą najlepsze zapachy 2017!ZAPACH ROKU 2017

recenzja: Bottega Veneta, Eau de Velours.


U mnie tytuł zapachu roku został zdobyty bezapelacyjnie, wiedziałam o tym już w momencie, gdy zapach po raz pierwszy rozpłynął się na mojej skórze.


NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANA PREMIERA
recenzja: Chanel, Gabrielle


W podsumowaniu stworzyłam kategorię najbardziej wyczekiwanej premiery i myślę, że być może się ze mną zgodzisz – czy Gabrielle również według Ciebie była tak gorącym wydarzeniem?
NAJLEPSZA PREMIEROWA PIĄTKA
recenzja: Sisley,Izia
recenzja: DKNY, Nectar Love


Wyróżniłam również najlepszą piątkę i są to zapachy, które pojawiły się na rynku w 2017 roku. W przypadku Jo Malone na zdjęciu widzisz dwie kompozycje, powód jest prosty – najlepiej pachną połączone ze sobą. Wyróżniłam całą linię zapachów marki Eisenberg Latin Orientals – jest ich aż dwanaście i są naprawdę piękne i wyjątkowe. W pierwszej piątce znalazły się także DKNY Nectar Love, które są według mnie nowym rozdziałem DKNY i nareszcie odejściem od jabłuszek. Twilly natomiast to cudowny imbir, który słodko unosi się na skórze i jest cudowny! Izia czyli potęga kwiatów i róż jest niewątpliwie najbardziej zmysłowa z całej piątki.


NAJWIĘKSZE ZASKOCZENIE
recenzja: Boucheron Quatre Absolu de Nuit Pour Femme


Największe zaskoczenie to zapach, który dla mnie osobiście jest również wielkim zawodem. Nie z powodu tego, jak pachnie, ale z powodu moich wyobrażeń na temat tego jaki będzie. Dlatego też ja zostaję wierna pierwowzorowi, który jest jednym z moich signature scent (Boucheron, Quatre).
Uf! Udało się! A jakie są Twoje zapachowe odkrycia 2017 roku? A może masz swoje ukochane perfumy, których nie zdradzasz?