Agata
Manosa

Co robić w Walentynki?

2018-02-14 - Agata Herbut

Kiedy byłam młodsza wyczekiwałam Walentynek i fajerwerków z nimi związanych. W którymś momencie przestałam i doszłam do wniosku, że nie ma co czekać na jakiegoś kwiatka, czekoladkę czy gatki. Sama mogę sobie sprawić przyjemność taką jaką chcę i obchodzić Walentynki ponieważ kocham samą siebie. Obdarowuję się przyjemnościami również w inne dni i są to zazwyczaj drobnostki.
A udany przepis na rozpieszczanie siebie w moim wykonaniu znajdziesz poniżej!

Jedno krótkie słowo: Alexis. Satynowy szlafroczek, kąpiel na bogato (a co! wrzuć sobie kwiatki, sól do kąpieli, pachnącą kulę) z maseczką, peelingiem, balsamem. Następnie wyjmij z lodówki szampana i przygotuj jeden kieliszek (no chyba, że upierasz się to mogą być dwa). Przewiduję przekąski pod postacią na przykład lodów lub jakiegoś fajnego jedzenia na telefon oraz seans z książką lub Netflixem. Jeśli dasz radę, wyjmij z lodówki wino, które czekało na czarną godzinę (ja bym nie dała jednak).
Z seriali mogę polecić Grace i Frankie, oglądałam w każdej wolnej chwili i śmiałam się do łez.

Co dalej? Ano nic. Budzimy się 15-tego lutego rano i uśmiechamy się do siebie w lustrze bo wczoraj spędziłyśmy sobie mega fajny wieczór w swoim, najlepszym towarzystwie.